Dne 28. 9. jsou všechny naše prodejny zavřené
ARTENGO
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TA930 SPIN 1,3 ARTENGO - Tenis
Kód : 8561574
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

MONOFILAMENTOVÝ TENISOVÝ VÝPLET TA 930 SPIN 1,3 MM ČERNÝ ARTENGO

ARTENGO
5/5
5/5
Decathlon
Tenisový výplet pro zkušené hráče, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost. Pětiboký výplet určený pro zkušené hráče, vhodný na hru plnou odpalů s rotacemi.

Klíčové vlastnosti

Technické údery Díky pětiúhelníkové struktuře zefektivňuje odpaly s rotací.
Odolnost vůči odření Průměr 1,3 mm zaručuje pro zkušené hráče výdrž 10 hodin hry.
Razance Výplet z měkkého polyesteru dodá míčku při odpalu rychlost.
Kontrola trajektorie Polyesterový materiál při odpalu zaručuje dobrý cit pro míček.
Odolné napětí výpletu Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíce používání.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí (20% ztráta po 3 hodinách hry).

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Multifilamentové výplety si napětí i dynamiku uchovávají dlouho.

Doporučení Decathlonu

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Lano
100% Polyethylentereftalát
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!
Omezení v používání Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Naše závazky

Schváleno Naši interní i externí ambasadoři s různou úrovní pokročilosti.
Testování výrobku
Výhody výrobky byly testovány v laboratoři: test odolnosti výpletu (než praskne) se v laboratoři provádí pomocí přístroje Canon Ball, který životnost každého výpletu prověří na maximum. Test síly výpletu se provádí v laboratoři pomocí tzv. Charpyho kladiva, které ověří obnovení energie a schopnost předat přijatou rychlost (energii) míčku.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi