Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
ARTENGO
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TA560 CONTROL ARTENGO - Tenis
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET TA560 CONTROL ARTENGO - Tenis
Kód : 8583527
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Multifilamentový tenisový výplet TA560 Control 1,35 mm béžový ARTENGO

ARTENGO
5/5
5/5
Decathlon
Výplet pro zkušené hráče, kterým výplet praská po odehrání 10 až 20 hodin a hledají výplet na pohodlnou razantnější hru. Multifilamentový výplet TA 560 mm zaručuje maximální sílu, kontrolu a pohodlí při úderu díky polyetherketonu (PEEK).

Klíčové vlastnosti

Kontrola trajektorie 1,35mm struna poskytuje dobrou kontrolu při odpalu.
Odolnost vůči odření Odolný výplet pro hráče, kteří nepotřebují výplet měnit až tak často.
Razance Ze směsi polyuretanu, polyamidu a PEEK (polyetherketonu) pro optimální výkon.
Odolné napětí výpletu Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 6 měsíců používání.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tyto výplety jsou vhodné pro osoby náchylné na záněty šlach a pro mládež. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Kombinace rakety a výpletu přenáší 40 % udělené energie do míče. Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Struna
20% Polyuretan, 18% Polyether blokový amid, 62% Polyamid 6
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Naše závazky

Schváleno Testováno certifikovanými trenéry a nejlepšími mladými hráči ze severu Francie.
Testování výrobku
Výhody výrobky byly testovány v laboratoři: test odolnosti výpletu (než praskne) se v laboratoři provádí pomocí přístroje Canon Ball, který životnost každého výpletu prověří na maximum. Test síly výpletu se provádí v laboratoři pomocí tzv. Charpyho kladiva, které ověří obnovení energie a schopnost předat přijatou rychlost (energii) míčku.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi