Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
TECNIFIBRE
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET ICECODE 1,25MM TECNIFIBRE - Tenis
Kód : 8585856
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Monofilamentový tenisový výplet ICE CODE 1,25 MM TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
4.3/5
4.3/5
Decathlon
Výplet pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost. Tento monofilamentový tenisový výplet Control 1,25 mm poskytuje vyvážený poměr kontroly a razance.

Klíčové vlastnosti

Kontrola trajektorie Nový materiál zlepšuje kontrolu nad míčkem.
Razance Dobrý kompromis mezi razancí a kontrolou nad míčkem.
Odolnost vůči odření Polyester má dlouhou životnost.

Technický popis

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (>23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Omezení v používání Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa