ARTENGO

Pro razantní odpal a účinné rotace.

  • Racket sports RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET 900 SPIN 200 M ARTENGO - Badminton
  • Racket sports RAKETOVÉ SPORTY - TENISOVÝ VÝPLET 900 SPIN 200 M ARTENGO - Badminton
Kód : 8399851
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Racket sports

TENISOVÝ VÝPLET 900 SPIN 200 M

ARTENGO
Určeno pro zkušené hráče tenisu, kteří musí měnit výplet za méně jak 10 hodin hry a hledají efektivitu, razanci a dlouhou životnost. Výplet monofilament Artengo TA990 1,27 mm s optimální odolností, který umožní účinně míčku dát rotaci. Velmi dobrá razance.
Názory zákazníků
Decathlon
až do 1 299 - %

od

1 299**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
REZERVACE NA PRODEJNĚ - v případě, že je zboží dostupné na vámi vybrané prodejně, můžete si ho rezervovat. Zboží Vám připravíme k vyzvednutí do 1 hodiny.
1 299  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow1 299**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
VÝHODY
Odolnost vůči odření Materiál z kopolyesteru výrazně zlepšuje životnost výpletu.
Technické údery Polyesterová struna o průměru 1,27 mm pro větší rotaci míčku.
Razance Polyesterový materiál umožňuje razantní odpal.
Kontrola trajektorie Struktura z ko-polyesteru a struna 1,27 mm pro větší kontrolu.
TECHNICKÝ POPIS
Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Naopak ale budete mít méně kontroly nad míčkem a údery nebudou tak přesné. Vysoké napětí (>23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Pozor na případná zranění (tenisový loket). Navíc údery budou méně účinné a méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tyto výplety jsou vyhrazeny hráčům, kterým výplet praská za méně než 10 hodin hry, jelikož výplet velmi rychle ztrácí své napnutí.

Multifilament?

U multifilamentových výpletů Decathlon doporučuje sílu napnutí max. 25 kg. Tyto výplety jsou vhodné pro osoby náchylné na záněty šlach, pro mládež a hráče, jimž výplety nepraskají často. Multifilamentové výplety si velmi dobře drží své napnutí.Pro výplety s přírodním jádrem Decathlon doporučuje napětí nižší než 23 kg! Tyto výplety jsou nejlepší, co se týče míry pohodlí, razance a pocitu ze hry. Navíc si výplet výborně udržuje napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: mění se, když praskne.
Hráčům, jimž výplet praská vzácně nebo vůbec nepraská, Decathlon doporučuje počet výměn rovný týdenní frekvenci hraní. Například: hrajete-li jednou týdně, výplet vyměňte jednou ročně. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet nenechávat utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Dokonce nemusí dojít ani k prasknutí výpletu. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Důležitou roli hraje i průměr struny. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně
SLOŽENÍ/RADY
Složení
Lano
100.00% polyester
Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta, teploty v něm mohou výrazně stoupat i klesat!
Omezení v používání Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!
NAŠE ZÁVAZKY
Schválil Schváleno našimi odbornými partnery a hráči spolupracujícími se značkou Artengo. Testováno profesionálními hráči – Jeromem Haehnelem, býv. č. 78 žebříčku ATP, a Nicolasem Escudém, býv. č. 17 žebříčku ATP.
Testování výrobku Výrobek byl testován po dobu více než 100 hodin profesionálními hráči v naší laboratoři.
Záruka 2 roky
NAŠI ZÁKAZNÍCI TAKÉ ZAKOUPILI…

Naši zákazníci také zakoupili…

VAŠE HODNOCENÍ
HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ