Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
TECNIFIBRE
  • TENISOVÉ VÝPLETY RAKETOVÉ SPORTY - TECNIFIBRE DURAMIX 1,35MM 200M TECNIFIBRE - Tenis
Kód : 8197552
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TENISOVÉ VÝPLETY

Multifilamentový tenisový výplet Duramix 1,35 mm 200 m TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
Decathlon
  • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 05/03/2021 Zdarma
  • Odběrné místo Odhadované datum doručení 08/03/2021 Zdarma
  • Doručení domů Odhadované datum doručení 08/03/2021 Zdarma
Pro pokročilé hráče měnící výplet po 10–20 hodinách hry, hledající pohodlný výplet s dlouhou životností, který neztrácí napětí. Vysoce odolný tenisový výplet multifilament Tecnifibre Duramix 1,35 mm s polyesterem. Technologie PUHDinside s polyuretanem pro pohodlnou hru.

Klíčové vlastnosti

Odolnost vůči odření Díky struně o průměru 1,35 mm. Struna vyztužená polyesterem.
Technické údery Dobrý kontakt a odpal.
Razance Technologie PUHDinside s polyuretanem pro větší sílu úderu.

Technický popis

Složení

Vlákno je složené z 50 % z pevných polyesterových vláken pro vyšší rotace a z 50 % z komfortních měkčích polyamidových vláken pro více pohodlí při odpalu.

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Kdy je třeba výplet vyměnit?

Výkon vaší rakety závisí z 50 % na rámu rakety a z 50 % na výpletu! Dbejte proto na to, aby byl výplet vždy jako nový. Pro ty, kteří výplet mění často: vyměňujte jej po každém prasknutí. Těm, kterým výplet skoro nikdy nepraskne, Decathlon doporučuje výměnu podle toho, kolikrát týdně hrajete. Například: Hraji jednou týdně, výplet tak vyměním jednou za rok. Pokud hrajete třikrát týdně, výplet vyměňte třikrát ročně.

Doporučení Decathlonu

Měkký výplet není radno nechávat příliš utáhnout, ztratil by své vlastnosti. Méně napnutý výplet umožní hráči hrát uvolněněji, nehrát tolik silou a mít víc razance. Výplety se standardně při hře opotřebovávají. Ztrácí svoji elasticitu a své původní vlastnosti. Struna (její průměr) ovlivňuje také pocit hráče při hře. Čím tenčí struna, tím více razance a účinnější odpal. Čím je struna silnější, tím bude výplet odolnější.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa