Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat
FOUGANZA
  • OCHRANNÉ DOPLŇKY PRO OSEDLANÉ KONĚ - STROUHAVKY 580 ČERNÉ FOUGANZA
  • OCHRANNÉ DOPLŇKY PRO OSEDLANÉ KONĚ - STROUHAVKY 580 ČERNÉ FOUGANZA
  • OCHRANNÉ DOPLŇKY PRO OSEDLANÉ KONĚ - STROUHAVKY 580 ČERNÉ FOUGANZA
  • OCHRANNÉ DOPLŇKY PRO OSEDLANÉ KONĚ - STROUHAVKY 580 ČERNÉ FOUGANZA
Kód : 8404929
OCHRANNÉ DOPLŇKY PRO OSEDLANÉ KONĚ

Strouhavky 580 pro koně černé FOUGANZA

FOUGANZA
Univerzální odolné strouhavky chrání končetiny koně a nenarušují jeho pohodlí. Strouhavky se přizpůsobí tělesné stavbě každého koně a vždy poskytují optimální ochranu. Vnitřní strana z perforované pěny rychle schne.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS

Optimální ochrana

Naším cílem je nabízet vám výrobky, které spojují funkčnost a pohodlí a současně nijak neomezují koně v pohybu. Takové jsou i tyto univerzální strouhavky, které se přizpůsobí končetinám každého koně. Skořepina je vyrobena z poddajného odolného plastu. Vnitřní perforovaná pěna o síle 6 mm je příjemně měkká. Dokonale přilne ke končetině a pohlcuje nárazy.

Komplementární s otevřenými šlachovkami 580

Pro optimální ochranu zadních končetin svého koně můžete zkombinovat tyto strouhavky se šlachovkami 580. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů a poskytují stejnou záruku ochrany, pohodlí a tělesné přizpůsobivosti. Spojení obojího je navíc vyžadováno předpisy pro závodní parkurové skákání. Pak už vám zbývá jen projet trasu bez chyby.

Vhodné na všechny disciplíny

Strouhavky 580 se díky zapínání na suchý zip snadno a rychle nasazují. Hodí se na všechny jezdecké disciplíny. Využijete je při práci na jízdárně, parkurovém skákání i na vyjížďce do lesa. Navíc splňují požadavky na vybavení při závodním parkurovém skákání, takže je můžete použít i na závodech.

Pro každou stavbu těla

Každý kůň je jiný. Strouhavky 580 jsme proto navrhli tak, aby se přizpůsobily téměř každému a vy jste mohli svému koni dopřát dobře padnoucí, účinné a pohodlné ochranné vybavení. Strouhavky se utahují pomocí suchých zipů a uvnitř mají syntetickou pěnu, díky níž na končetinu netlačí, ale přesto ji pevně obepínají. Vnější skořepinu jsme testovali na mnoha koních, aby se optimálně přizpůsobila i tomu vašemu!

Ochrana končetin koně

I když nás koně často ohromují svým majestátním vzrůstem, neznamená to, že nemají křehká místa! Zvláště jejich šlachy a spěnkové klouby musejí být dobře chráněny. Při trénincích, na vyjížďkách i na závodech proto dbejte na ochranu končetin svého koně pomocí bandáží nebo vhodných chráničů. Kdykoli může dojít k odření nebo kopnutí jedné končetiny do druhé, což může vést k nepříjemnému poranění. Strouhavky 580 se snadno nasazují a poskytují optimální ochranu.

Snadná údržba

Funkční a univerzální strouhavky 580 mají ještě jednu výhodu - snadno se udržují. Projeli jste se v blátě? Strouhavky můžete vyprat v pračce! Díky tomu je zbavíte písku a výrazně snížíte riziko poranění koně. Při každodenním čištění písek nejlépe odstraníte měkkým kartáčem.

Rozměry

CS Délka27,6 cm. Výška: 14,5 cm.
Délka30 cm. Výška: 15,5 cm.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Ochranná pokrývka
100.00% termoplastický polyuretan
Materiál na zádech
100.00% polyester
Pěna
100.00% Foamed Nitril Butadiene Rubber
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Po použití nechte uschnout a uložte na suchém a větraném místě.

NAŠE ZÁVAZKY

Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI