Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat
FORCLAZ
/common/3Dpictures/a/012e7635-d6a2-4d50-83c5-dc68ac4989be.zip/index.html
Kód : 8245650
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
STANY NA TREK

STAN QUICKHIKER ULTRALIGHT PRO 2 OSOBY ŠEDÝ FORCLAZ

FORCLAZ
4.9/5
Decathlon
až do 3 799 - %

od

3 799**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
3 799  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow3 799**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Lehký a skladný stan pro dvě osoby na trek. Nejskladnější a nejlehčí model stanů Quechua pro 2 osoby. Snadno se složí a rozloží. 2 vstupy. Batohy a vybavení snadno uložíte do postranní apsidy.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Odolnost proti větru Odolnost vůči větru o rychlosti 70 km/h (st. 8): ověřeno ve větrné komoře.
Snadný přenos Hmotnost: 2,05 kg. Skladný obal: 9,5 litrů. 40 × 15 × 15 cm.
Prostor 60 cm na osobu. Výška ložnice: 95 cm. 2 vstupy, 1 apsida, 1 kapsa.
Snadná montáž / demontáž Rychlá montáž: smontovaná ložnice a tropiko. Pruty připnuté ke stanu.
Nepromokavost Výška vodního sloupce: tropiko: 4 000 mm, podlážka: 5 000 mm.
Snížení teploty ve stanu Tropiko. Vstup s moskytiérou. Díky 2 otvorům může vzduch cirkulovat.
Zastínění N
Ekologická výroba Použit recyklovaný polyester.

TECHNICKÝ POPIS

Hmotnost a rozměry

Hmotnost: 2,05 kg, tj. přibl. 1 kg/osoba. Obal se stahovacími popruhy: 9,5 litrů. Rozměry obalu: 40 × 15 × 15 cm. Součástí balení je i druhý, lehčí obal bez popruhů.

Vnitřní prostor

Délka ložnice: 210 cm. Šířka ložnice: 130 cm u ramen, 110 cm u hlavy, 80 cm u nohou. Výška ložnice: jednodílné postranní pruty v rozích zvyšují užitný objem stanu. 60 cm široká apsida nabízí úložný prostor dostatečně vzdálený od vstupu. Lze do ní uložit dva batohy o objemu 50 litrů. Do postranní kapsy lze uložit osobní věci.

Pruty, kolíky

Hliníkové pruty Ø 9 mm z lehkého materiálu DAC Featherlite NSL odolné vůči zlomení a mrazu. Kolíky: odolné a lehké hliníkové kolíky DAC.

Stavění a balení

Velmi rychlé postavení i sbalení. Ložnice a tropiko jsou sešité. Pruty na přední straně stanu usnadňují postavení. Balení stanu probíhá stejně rychle. K uložení stanu do obalu stačí složené pruty dát do gumiček, stan přeložit na šířku obalu a poté vše srolovat do kompaktního rozměru.

Nepromokavost

Stany Quechua byly testovány v laboratoři (pod proudem 200 litrů vody/m²/h po dobu 4 hodin, což odpovídá tropickému dešti) a při praktickém použití. Polyesterové tropiko (40 denier), polyuretan se zátěrem na vnitřní a silikonem na vnější straně, podlážka z polyesteru (75 denier). Vodotěsné švy s tepelně lepenými páskami. Ložnice z prodyšného a vodoodpudivého polyesteru (40 denier) a z části z moskytiéry brání kontaktu se zkondenzovanou párou.

Odolnost vůči větru

Všechny naše stany testujeme ve větrné komoře na otočné desce. Můžeme tak větru vystavit každou stěnu stanu. Aby byla zaručena dokonalá odolnost vůči větru, musí být stan správně postaven. Nesmí být příliš napjatý a všechna lanka musejí být umístěna po obvodu stanu. Jen tak zůstane obyvatelný i při větru o rychlosti 70 km/h (měřeno u země).

Odvětrávání a menší kondenzace

Ložnice je vybavena částmi s moskytiérou usnadňujícími odvětrávání a díly z vodoodpudivého materiálu, který chrání před kondenzací páry a průvanem. V přední části stanu a u nohou se nachází velký větrací otvor. Abyste omezili srážení vlhkosti uvnitř stanu, musí být správně postaven – stěny nesmí být příliš napjaté. Správné používání větracích otvorů a dobrá cirkulace vzduchu omezuje kondenzaci vlhkosti uvnitř stanu.

Ekologický výrobek

Celý stan je z 20 % z recyklovaných materiálů, což snižuje jeho celkový dopad na životní prostředí. Tropiko je z recyklovaných materiálů vyroben z 50 %. Ložnice je vyrobena z materiálu, který byl barven hromadně. Hromadné barvení snižuje spotřebu vody. Pruty jsou barveny pomocí inovativní anodizace, při které se nepoužívají kyseliny dusičné ani fosforečné.

Záruka

Jako vývojáři a milovníci přírody klademe důraz na to, aby naše výrobky byly produkovány udržitelným způsobem. Proto jsou všechny navrženy tak, aby je bylo možné opravit. Náhradní díly (na opravu prutů apod.) naleznete přímo v oddělení turistiky nebo v servisním oddělení prodejny. Další informace jsou k dispozici také na stránkách decathlon.cz. V případě problémů nechte stan zkontrolovat pracovníky servisního oddělení na prodejnách Decathlon.

Hmotnost

2,05 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Vnější materiál
100.00% polyester
Ložnice
100.00% polyester
Prut
100.00% hliník
Rady k údržbě Perte v ruce. Sušte na vzduchu..
Doporučení pro praní
Neperte
Neperte
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Skladování: po každém použití či čištění nechte stan dokonale vyschnout. Předejdete tak vzniku zápachu a plísní.
Omezení v používání Pro větší pohodlí používejte karimatky ve tvaru mumie.

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Nepromokavost stanů Quechua se testuje pod proudem 200 litrů vody/m²/h (odpovídá tropickému dešti) po dobu 4 hodin. Ověřuje se, že voda neproniká přes švy, klopy, otvory, zipy ani jiné části. Test vodního sloupce (v mm) vyjadřuje nepromokavost materiálu. Odolnost vůči větru: testy umístěné ve větrné komoře na otočné desce – větru je tak vystavena každá strana stanu. Rovněž provádíme řadu testů při reálném použití.
Záruka 2 roky. Všechny naše stany lze opravit. Díly a informace získáte na prodejně nebo na decathlon.cz

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI

Rozšířená nabídka vybavení na kempování

Není tento stan přesně ten, který jste hledali? Podívejte se na kompletní nabídku stanů. Máme pro vás malé stany pro 1-3 osoby, které vás překvapí svou skladností a nízkou hmotností. Dále nabízíme velké rodinné stany pro 4-8 osob, které vás nadchnou svou prostorností a komfortem. Ať už zvolíte jakýkoliv stan, nezapomeňte si prohlédnout také naší nabídku kempingového vybavení.