Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
FORCLAZ
10400
/common/3Dpictures/a/6543c0c2-22b9-4721-8956-2f55f6795a6f.zip/index.html
Kód : 8386029
STANY NA TREK

TURISTICKÝ STAN QUICKHIKER FRESH&BLACK PRO 3 OSOBY FORCLAZ

FORCLAZ
Tento stan vám během několikadenní túry zajistí příjemný spánek. Navíc je lehký, prostorný (2 apsidy) a zatemněný. Skladný a lehký stan pro 3 osoby. 2 vstupy. 2 apsidy (skladovací prostory). Materiál Fresh&Black pro příjemný spánek. 3v1: kompletní stan, samostatná ložnice, nebo jen tropiko jako přístřešek.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Technický popis

Hmotnost a rozměry

Celková hmotnost: ±3,95 kg, tj. 1,32 kg/osoba. 3v1 = jednotlivé části lze používat samostatně podle potřeby. Hmotnost tropika: 1 520 g.Hmotnost ložnice: 1 330 g.Hmotnost sady prutů: 800 g.Hmotnost kolíků (12 ks): 180 g, tj. 15 g/kus. Hmotnost obalu: 90 g.Sada na opravy: 20 g.Obal se stahovacími popruhy: 19 litrů. Rozměry obalu: 40 × 24 × 20 cm.

Vnitřní prostor

Celková výška stanu: 128 cm. Rozměry ložnice: 220 × 180 × 119 cm v nejvyšším místě. Dvě postranní apsidy (skladovací prostor mezi ložnicí a tropikem) o hloubce 60 cm, do nichž se vejdou tři batohy (o objemu přibližně 50 až 70 litrů), vybavení a obuv. 6 kapes v ložnici. 1 háček v horní části ložnice umožňující zavěšení svítilny a prádelní šňůry.

Pruty a kolíky

Pruty z hliníku 7001, Ø 9,5 mm. Vrchní prut z hliníku 7001, Ø 10,5 mm. Nízká hmotnost a odolnost hliníku. Kolíky: délka 17 cm, Ø 6,1 mm. Anodizovaný hliník 7075 pro vyšší odolnost a co nejnižší hmotnost.

Montáž a demontáž

Samonosný stan 3v1 umožňující samostatné použití jednotlivých částí: – celý stan: ložnice a tropiko,
– pouze ložnice: v suchém a teplém prostředí. Nízká hmotnost. – pouze tropiko: jako přístřešek, ochrana před deštěm a větrem. Extra nízká hmotnost.
Rychlá montáž a demontáž: sešitá ložnice a tropiko. Zasuňte pruty do poutek na tropiku. Před skladováním stanu v obalu složte pruty, přeložte stan a vše srolujte.

Vodotěsnost

Stany Quechua byly testovány v laboratoři (pod proudem 200 litrů vody/m²/h po dobu 4 hodin, což odpovídá tropickému dešti) a při praktickém použití. Polyesterové tropiko 75 den, vnitřní část z polyuretanu s vodoodpudivým zátěrem na vnější straně, podlážka z polyesteru 75 den. Nepropustné švy s tepelně lepenými páskami.
Ložnice z prodyšného a vodoodpudivého polyesteru 66 den a částečně s moskytiérou. Brání kontaktu se zkondenzovanou párou.

Odolnost vůči větru

Všechny naše stany testujeme ve větrné komoře na otočné desce. Můžeme tak větru vystavit každou stěnu stanu. Aby byla zaručena dokonalá odolnost vůči větru, musí být stan správně postaven. Nesmí být příliš napjatý a všechna lanka musejí být umístěna po obvodu stanu. Jen tak zůstane obyvatelný i při větru o rychlosti 70 km/h (měřeno u země).

Odvětrávání a menší kondenzace

Ložnice je vybavena částmi s moskytiérou usnadňujícími odvětrávání a díly z vodoodpudivého materiálu, který chrání před kondenzací páry a průvanem. Velké větrací otvory v přední části tropika a další větrací otvory u nohou.
Abyste omezili srážení vlhkosti uvnitř stanu, musí být správně postaven – stěny nesmí být příliš napjaté. Správné používání větracích otvorů a dobrá cirkulace vzduchu omezuje kondenzaci vlhkosti uvnitř stanu.

Záruka

Jako vývojáři a milovníci přírody klademe důraz na to, aby naše výrobky byly produkovány udržitelným způsobem. Proto jsou všechny navrženy tak, aby je bylo možné opravit. Náhradní díly (na opravu prutů apod.) naleznete přímo v oddělení turistiky nebo v servisním oddělení prodejny. Další informace jsou k dispozici také na stránkách decathlon.cz. V případě problémů nechte stan zkontrolovat pracovníky servisního oddělení na prodejnách Decathlon.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Prut
100.00% hliník
Hlavní materiál
100.00% polyester
Obal
100.00% polyester
Doporučení pro praní
Neperte
Neperte
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Skladování: po každém použití či čištění nechte stan dokonale vyschnout. Předejdete tak vzniku zápachu a plísní.

Naše závazky

Testování výrobku Nepromokavost stanů se testuje pod proudem 200 litrů vody/m²/h (odpovídá tropickému dešti) po dobu 4 hodin. Ověřuje se, že voda neproniká přes švy, klopy, otvory, zipy ani jiné části. Test vodního sloupce (v mm) vyjadřuje nepromokavost materiálu. Odolnost vůči větru: testy umístěné ve větrné komoře na otočné desce – větru je tak vystavena každá strana stanu. Rovněž provádíme řadu testů při reálném použití.
Záruka 2 roky. Všechny naše stany lze opravit. Díly a informace získáte na prodejně nebo na decathlon.cz

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi