Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
QUECHUA
/common/3Dpictures/a/d53c6ef5-2548-4531-bda5-2f1345add507.zip/index.html
Kód : 8391915
STANY NA KEMPOVÁNÍ

Stan 2 Seconds na kempování pro 3 osoby modrý QUECHUA

QUECHUA
Spontánní výlet na víkend? Stan pro 3 osoby, který postavíte velmi rychle. A lze jej i přenášet! Systém 2 Seconds zaručuje rychlou montáž a systém Easy snadnou demontáž.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

Detail výrobku
Detail výrobku
Detail výrobku

Technický popis

Montáž/demontáž

Rychlá instalace. Samonosný stan (když je postavený, tak ho stačí umístit na vybrané místo, a pokud nefouká vítr, nemusíte ani používat kolíky a rovnou ho můžete začít využívat). Skládací systém Easy usnadní složení stanu.

Odvětrávání

1 horní větrací otvor a prostor mezi tropikem a podlážkou umožní snadnou výměnu vzduchu a maximálně omezí přirozenou kondenzaci v ložnici stanu.

Ochrana před sluncem

Materiál tropika odráží UV záření, faktor UPF 30. Upozornění! Značná část UV záření může pronikat přes otevřený vchod stanu. Chraňte pokožku vhodnými přípravky.

Nepromokavost

Všechny stany Quechua jsou laboratorně testovány. Nepromokavost celého stanu se testuje pod proudem vody 200 l/m²/h po dobu 4 hodin a při praktickém použití. Tropiko z polyesteru se zátěrem z PU (2 000 mm), polyethylenová podlážka s gramáží 120 g/m², nepropustné tepelně zatavené švy. Díky tomu, že je ložnice vyrobena z prodyšného polyesteru a chráněna tropikem, nedochází ke kontaktu s vodními kapkami, které mohou vznikat kondenzací na vnitřní straně tropika.

Odolnost proti větru

Všechny naše stany jsou testovány ve větrném tunelu na otočné desce. Větru je tedy při testování vystavena každá strana stanu. Správně postavený stan s napjatými lanky musí zůstat obyvatelný i ve větru o síle 50 km/h (stupeň 6).

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací: http://sustainability.decathlon.com/.

Záruka

Všechny stany v prodejnách Decathlon mají dvouletou záruku při běžném používání (po předložení účtenky nebo věrnostní karty). V případě závady se obraťte na servis v prodejně Decathlon. Servis v prodejnách Decathlon nabízí náhradní díly i opravy prutů.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Vnější plášť
100.00% polyester
Vnitřní materiál
100.00% polyester
Podlážka
100.00% polyetylen
Prut
100.00% skelné vlákno
Obal
100.00% polyester
Rady k údržbě Čistěte navlhčeným hadříkem.
Doporučení pro praní
Neperte
Neperte
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Uložení: po použití či čištění vždy nechte řádně vyschnout, zabráníte vzniku plísní a nepříjemného zápachu.
Omezení v používání Šířka prostoru na spaní: maximálně 60 cm na osobu.

Naše závazky

Záruka 2 roky. Opravy: obraťte se na servis v prodejnách Decathlon.

Vaše hodnocení

Hodnocení našich týmů

Otázky & odpovědi