Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat
QUECHUA
/common/3Dpictures/a/32f1ccfa668d4206ba811863ab85c1ca.zip/index.html
Kód : 8505871
STANY NA KEMPOVÁNÍ

STAN 2 SECOND 3 FRESH&BLACK | 3 OSOBY | BÍLÝ QUECHUA

QUECHUA
Spontánní výlet na víkend? Stan pro 3 osoby, který postavíte velmi rychle. A lze jej i přenášet! Dopřejte si pohodlí: prostorná a dostatečně vysoká ložnice. Technologie Fresh&Black zaručuje spánek v chladnějším vzduchu a větší tmě. Díky systému stavění Easy už nebudete se stavěním stanu bojovat.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS

Montáž/demontáž

Do stanu doporučujeme samonafukovací matrace nebo karimatky o max. šířce 60 cm.
Zároveň nedoporučujeme používat nafukovací matrace vyšší než 6 cm, neboť by došlo k výraznému zmenšení obyvatelného prostoru a snížení odolnosti vůči kondenzaci.

Kompatibilita matrací

Do stanu doporučujeme samonafukovací matrace nebo karimatky o max. šířce 60 cm.
Zároveň nedoporučujeme používat nafukovací matrace vyšší než 6 cm, neboť by došlo k výraznému zmenšení obyvatelného prostoru a snížení odolnosti vůči kondenzaci.

Odvětrávání

Tropiko se 2 bočními otvory, které lze roztáhnout a zavěsit na boční lanka (otevírá se zevnitř). V ložnici tak může proudit vzduch. Zevnitř lze zvednout i celou zadní stranu tropika (stačí zatáhnout za lanko). 2 prostory mezi tropikem a podlážkou na každé straně uprostřed ložnice. Dochází tak k výměně vzduchu, která brání přirozené kondenzaci vodních par. Technologie Fresh chrání před horkem.

Nepromokavost

Všechny stany Quechua jsou laboratorně testovány. Nepromokavost celého stanu se testuje pod proudem vody 200 l/m²/h po dobu 4 hodin a při praktickém použití. Tropiko z polyesteru se zátěrem z PU (2 000 mm), polyethylenová podlážka s gramáží 120 g/m², nepropustné tepelně zatavené švy. Díky tomu, že je ložnice vyrobena z prodyšného polyesteru a chráněna tropikem, nedochází ke kontaktu s vodními kapkami, které mohou vznikat kondenzací na vnitřní straně tropika.

Odolnost proti větru

Všechny naše stany jsou testovány ve větrném tunelu na otočné desce. Větru je tedy při testování vystavena každá strana stanu. Správně postavený stan s napjatými lanky musí zůstat obyvatelný i ve větru o síle 50 km/h (stupeň 6).

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací: http://sustainability.decathlon.com/.

Záruka/Opravy

Jako vývojáři a milovníci přírody klademe důraz na to, aby naše výrobky byly produkovány udržitelným způsobem. Proto jsou všechny navrženy tak, aby je bylo možné opravit. Náhradní díly a oprava prutů jsou dostupné v servisu ve vaší prodejně Decathlon nebo na
decathlon.cz. V případě problémů nechte stan zkontrolovat pracovníky servisního oddělení v nejbližší prodejně Decathlon.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Vnější plášť
100.00% polyester
Vnitřní materiál
100.00% polyester
Podlážka
100.00% polyetylen
Prut
100.00% skelné vlákno
Obal
100.00% polyester
Rady k údržbě Čistěte navlhčeným hadříkem.
Doporučení pro praní
Neperte
Neperte
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Rady pro skladování Uložení: po použití či čištění vždy nechte řádně vyschnout, zabráníte vzniku plísní a nepříjemného zápachu.
Omezení v používání Šířka prostoru na spaní: maximálně 60 cm na osobu.

NAŠE ZÁVAZKY

Záruka 2 roky. Opravy: obraťte se na servis v prodejnách Decathlon.

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI