Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
CAPERLAN
  • POPRODEJNÍ SERVIS BOXY, STANICE A VOZÍKY Lov na plavanou a feeder - ŠROUBY K CSB FEEDER CAPERLAN - Rybářské příslušenství
Kód : 8545338
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
POPRODEJNÍ SERVIS BOXY, STANICE A VOZÍKY

Sada šroubů k sedačce CSB Feeder CAPERLAN

CAPERLAN
5/5
5/5
Decathlon
Sada je určena na výměnu šroubů u sedačky CSB Feeder. Sada určená výměnu šroubů u sedačky CSB Feeder prodlužuje její životnost.

Klíčové vlastnosti

Kompatibilita Se sedačkou CSB Feeder.

Složení/rady

Složení
Šrouby
50% Polyamid, 50% Ocel

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!