Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
GARMIN
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR STRIKER 4 PLUS GARMIN - Příslušenství pro rybáře
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR STRIKER 4 PLUS GARMIN - Příslušenství pro rybáře
  • ECHOLOTY/SONARY Rybolov - SONAR STRIKER 4 PLUS GARMIN - Příslušenství pro rybáře
Kód : 8600515
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
ECHOLOTY/SONARY

Sonar Striker 4 Plus GARMIN

GARMIN
4/5
4/5
Decathlon
Sonar s GPS je určen na lov kaprů a dravých ryb. Dvě sonarové sondy zaznamenají až 8 000 km² batymerických záznamů. Sonda Garmin Striker 4 Plus umožňuje snadné zobrazení ryb, tvaru dna i vegetace. Velmi přesná GPS umožňuje zaznamenávat trasové body a vytvářet mapy.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Dvě sonarové sondy pro čistý obraz.
Přesnost Vysoce citlivá GPS ke snadnému zaznamenání a dohledání trasových bodů.

Technický popis

Popis

Rozměry: 9,8 × 17,4 × 4,5 cm. Formát zobrazení: 4,3 palce. Rozlišení: 272 × 480 pixelů. Typ zobrazení: QSVGA. Hmotnost: 0,3 kg. Třída vodotěsnosti: IPX7. Integrovaná GPS. Zaznamenání waypointů. Frekvence: 50/77/200 kHz. Přenosový výkon: 200 W (RMS).

Sonar Striker 4 Plus

V balení se sondou s dvěma paprsky kompatibilní s režimem CHIRP pro ostrý obraz. Funkce Quickdraw™ Contours umožňuje vytvářet rybářské mapy s barometrickými křivkami každých 30 cm, a to do plochy až 8 000 km². Integrovaná GPS na waypointy, vytváření tras a zobrazení rychlosti.
Nelesknoucí se displej 4,3'' a intuitivní uživatelské rozhraní.
Odolné provedení do každé situace.

V balení

Sonar Striker™ Plus 4. Garmin dual-beam transducer. Napájecí kabel. Otočný/nastavitelný držák. Příslušenství. Nálepka Garmin. Návod.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!