Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
FORCLAZ
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - SNÍDAŇOVÉ MÜSLI ČOKOLÁDOVÉ FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - SNÍDAŇOVÉ MÜSLI ČOKOLÁDOVÉ FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - SNÍDAŇOVÉ MÜSLI ČOKOLÁDOVÉ FORCLAZ - Vybavení na kempování
  • KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK Kempování - SNÍDAŇOVÉ MÜSLI ČOKOLÁDOVÉ FORCLAZ - Vybavení na kempování
Kód : 8553378
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KUCHAŘSKÉ VYBAVENÍ NA TREK

Snídaňové müsli čokoládové 100 g FORCLAZ

FORCLAZ
4.5/5
Decathlon
až do 89 - %

od

89**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 890 / Kg DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
89 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow89**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. 890 / Kg DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Snídaně určená na dodání energie při náročném treku. Hmotnost minimálně: 120 g. 397 kcal ve 100 g (dehydratovaný stav). Celková hmotnost v hydratovaném stavu: 200 g. Lze rehydratovat i studenou vodou.

Klíčové vlastnosti

Snadné použití Rychlá a snadná příprava (3–5 min) díky odměrce na vnitřní straně.
Energetická hodnota 397 kcal na 100 g v dehydratovaném a 200 g v hydratovaném stavu.
Snadný přenos Rozměry sáčku: 15 × 15 × 2,5 cm. Celková hmotnost: 120 g.
Univerzální využití Lze rehydratovat i studenou vodou.
Použití výrobku

Technický popis

Návod k použití

Otevřete sáček a přibližte oba okraje k sobě tak, aby se dotkly. Dno sáčku se tak otevře do podoby hlubokého talíře. Přilijte 100 ml horké nebo vroucí vody (do úrovně 3) a lžící zamíchejte. Sáček uzavřete. Během rehydratace sáček pravidelně protřepávejte. Vyčkejte 3 až 5 minut. Otevřete, promíchejte a můžete konzumovat. Müsli lze zalít i studenou vodou nebo mlékem – v takovém případě počkejte déle.

Dehydratace, nebo lyofilizace?

Většina potravin v naší nabídce je lyofilizovaná (vyjma koření, rýže a těstovin). Jedná se o způsob sublimace (přechod vody z pevného skupenství přímo do plynného). Díky tomu lze zachovat všechny výživové vlastnosti vybraných přísad (na rozdíl od dehydratačních procesů). A co je zejména důležité, chuť potravin zůstane zachována a je možné použít menší množství konzervačních látek.

Jak jsou výrobky připravovány?

Naše nabídka lyofilizovaných pokrmů je vyrobena ve Francii. Hovězí maso (z francouzských chovů) se vaří při nízké teplotě (kolem 70 °C) po dobu 45 minut až 1 hodiny a poté je dehydratováno. Další přísady (škroby apod.) podstupují lyofilizaci zvlášť. Všechny přísady se poté smíchají a podle receptu se přidá koření a aromatické byliny. Celá směs se následně vsype do uzavíratelných sáčků.

Hmotnost a rozměry

Hmotnost v rehydratovaném stavu: 200 gramů. Hmotnost v suchém stavu: 100 g. Rozměry: 15 × 15 × 2,5 cm. Hmotnost: 120 gramů vč. sáčku.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g.
Výživové hodnoty: 1 670 kJ - 397 kcal
Tuky: 8,9 g,
z toho nasycené mastné kyseliny: 5,0 g.
Sacharidy: 61,0 g,
z toho cukry: 23,0 g.
Proteiny: 14,0 g.
Sůl: 0,1 g.

Hmotnost

0,12 kg
Celková hmotnost.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení Složení: cereální vločky 59 % (pšenice*, oves*, čokoládové lupínky 12 % (kakaová kaše, cukr, kakaové máslo), odstředěné mléko 10 %, cukr 10 %, čokoládové obiloviny (čokoláda 84 %, mléčný tuk, emulgátor: sójový lecitin), přírodní vanilkové aroma), křupavé cereálie (pšeničná mouka*, cukr, mouka z pšeničného sladu*, pšeničný škrob*, prášek na pečení: E500ii, sůl, kakaové máslo, přírodní vanilkové aroma, glukózový sirup, cukr, potah: arabská guma, modofikovaný škrob, kokosový tuk)), lněná semínka 4,0 %, kakao 0,5 %. * Obsahuje lepek. Může obsahovat stopy: vajec, sulfátů, celeru, ryb, korýšů, sezamu, ořechů, hořčice, měkkýšů.
Rady pro skladování Skladujte na suchém a chladném místě.
Jak výrobek používat?

Naše závazky

Schváleno Všichni vývojáři měli možnost tuto snídani vyzkoušet během jeho vývoje, ale i během túr do masivu Mont Blanc. Právě zde se totiž nacházejí kanceláře značky Forclaz – značky výrobků na treking v rámci prodejen Decathlon. Dehydratovanou snídani nakonec schválila pro prodej naše odbornice na výživu a soubor hodnotitelů.
Testování výrobku Všechny naše potravinářské výrobky jsou testovány v každé fázi svého vývoje. Na testech se podílejí naše týmy společně se spotřebiteli, abychom tak mohli dostát jejich očekávání.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tento produkt nevybrali, podívejte se na další zajímavé produkty z kategorie kempování. Základem je kvalitní stan. Máme v nabídce modely pro všechny možné účely. Dále se můžete podívat na nejrůznější přístřešky, které vás ochrání před sluncem na pláži nebo před deštěm během pobytu v kempu. Nezapomeňte se na váš pobyt v kempu vybavit také kvalitním spacákem, protože ten rozhoduje o pohodlí během noci. Kvalitní kempingová matrace nebo samonafukovací karimatka vás zase ochrání před nerovnostmi a zimou od země. A konečně, po celodenním výletu je důležité správné a dostatečné doplnění energie. zkuste něktré z našich turistických instantních jídel, které si můžete připravit v ešusu na některém z našich kempingových vařičů.