Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
PLANTRONICS
  • SLUCHÁTKA A MP3 Běh - SLUCHÁTKA BACKBEAT FIT 3150 PLANTRONICS - Běžecká elektronika
  • SLUCHÁTKA A MP3 Běh - SLUCHÁTKA BACKBEAT FIT 3150 PLANTRONICS - Běžecká elektronika
  • SLUCHÁTKA A MP3 Běh - SLUCHÁTKA BACKBEAT FIT 3150 PLANTRONICS - Běžecká elektronika
  • SLUCHÁTKA A MP3 Běh - SLUCHÁTKA BACKBEAT FIT 3150 PLANTRONICS - Běžecká elektronika
Kód : 8596467
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
SLUCHÁTKA A MP3

Sportovní sluchátka do uší Bluetooth Backbeat Fit 3150 PLANTRONICS

PLANTRONICS
4.8/5
4.8/5
Decathlon
Špunty Always Aware™ byly speciálně vyvinuty, aby umožnily poslouchat hudbu i vnímat vše, co se děje okolo vás. Objevte přirozený zvuk, jasné výšky a pohodlná sluchátka, která propouští okolní hluk pro vaši bezpečnost.

Klíčové vlastnosti

Výdrž Po nabití až 8 hodin výdrž.
Voděodolnost Jsou odolná vůči potu a vodě (IP57).
Nízká hmotnost 13 g (sluchátko), 89 g (dobíjecí pouzdro bez sluchátek).
Dosah Až 30 m.
Držení na těle Pohodlná a stabilní sluchátka s poddajnými a pružnými háčky kolem uší.

Technický popis

Základní vlastnosti

Pohodlná a stabilní sluchátka s poddajnými a pružnými háčky kolem uší. Jedno nabití zaručuje výdrž až 8 h. Dobíjecí pouzdro slouží k uložení sluchátek a zaručuje až 16 dalších hodin poslechu. Konstrukce se stupněm krytí IP57 je odolná vůči vodě i potu*. Nová funkce My Tap vám umožní osobní nastavení sluchátek přes aplikaci BackBeat.

Nabíjení

Rychlé dobíjení: po dobití 15 minut nabízí až 1,5 h poslechu. Doba nabíjení: až 2 h pro úplné dobití.

Překonejte sami sebe

Nenechte se při sportování rušit kabely. Sportujte v tělocvičně i venku se spolehlivými a pohodlnými bezdrátovými sluchátky True Wireless. Chcete poslouchat jen jedním uchem? Poslouchejte pravým sluchátkem, levým či oběma.

Buďte stále v obraze

Špunty Always Aware™ vám zajistí bezpečí, ať již běháte v lese či ve městě. Jedinečný design špuntů z části propouští okolní hluk, a tak při poslechu oblíbené hudby zároveň víte, co se děje okolo vás. Sluchátka nabízejí přesné basy a výborné výšky, celkový zvuk je velmi příjemný.

Pohodlná a vysoce stabilní

Vyzkoušejte skutečně bezdrátová a dobře sedící sluchátka. Díky poddajným, pružným a nastavitelným háčkům kolem uší sluchátka BackBeat Fit 3150 dobře drží i při těch nejnáročnějších trénincích.

Trénink za každého počasí

Díky stupni krytí IP57 můžete své oblíbené činnosti vykonávat za zvuků oblíbené hudby dokonce i v dešti nebo při námaze, kdy vám stéká pot po hlavě.

Až 24 hodin

Po nabití až 8 h výdrž. Díky měkkému nabíjecímu pouzdru pak získáte až 16 h poslechu navíc. Pokud spěcháte, stačí nabíjet pouhých 15 minut pro 1,5 hodiny poslechu.

Pro nerušený trénink

Díky ovládání na sluchátkách můžete snadno spustit hudbu, pozastavit ji, či zvolit jinou skladbu, přijmout či odmítnout hovor, nastavit hlasitost či spustit virtuálního asistenta na smartphonu.

Osobní nastavení sluchátek

Pro nastavení sluchátek již nemusíte přerušovat trénink. Aplikace My tap od BackBeat umožňuje nastavení všech příkazů na míru. Již nemusíte přerušovat trénink: jedním nebo dvěma klepnutími můžete spustit stopky, nastavit časovač nebo vybrat svůj oblíbený seznam skladeb přímo na sluchátkách.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa