Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*Široká nabídka pro milovníky sportu!
FITNESS

Venku je zima a prší, ale vy i přesto chcete trénovat? Objevte naše běžecké pásy, eliptické trenažery, rotopedy a další kardio stroje. Vybavte si také domácí posilovnu činkami, posilovacími gumami a dalším vybavením z naší nabídky. Užijte si pak trénink v legínách a tričku Domyos!

TURISTIKA

Turistika je jeden z nejoblíbenějších sportů a díky ní můžete poznat nová místa, vyčistit si hlavu, trávit čas v přírodě a užívat si prostor kolem sebe. Vyberte si kvalitní batoh, který se stane vaším věrným společníkem na cestách a pomůže vám nést vše potřebné. Díky kvalitním turistickým botám vám nebude hrozit nebezpečí v podobě ukopnutého palce nebo zvrtnutého kotníku. Vhodně zvolené outdoorové oblečení vás zase ochrání před rozmary počasí.

BĚH

Na podzimní běhání je důležité zvolit správné běžecké oblečení a boty. Podívejte se na naši nabídku kvalitních běžeckých bot od značky Kalenji. Hledáte vhodné oblečení, které vás ochrání před nepřízní počasí? Naše nabídka triček, mikin a kraťasů čeká jen na vás!

CYKLISTIKA

Nabízíme širokou škálu jízdních kol, cyklo oblečení, náhradních dílů a doplňků. Vyberte si ten správný produkt, který bude vhodný pro Vaše potřeby. Díky kvalitnímu zpracování našich kol, budete mít jistotu, že Vás vždy spolehlivě dovezou, kam je libo a dokonce si jízdu i náramně užijete.