Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
DAIWA
  • LOV NA PŘÍVLAČ Rybolov - SADA SENSOR 30 LB DAIWA - Rybářské vybavení
Kód : 8513497
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
LOV NA PŘÍVLAČ

Sada Sensor na trolling 30 lb DAIWA

DAIWA
4/5
4/5
Decathlon
Sada je určena na trolling v moři. Pruty Sensor Trolling s odolným blankem ze sklolaminátu jsou v nabídce za skvělou cenu. Byly vyvinuty speciálně na trolling.

Klíčové vlastnosti

Razance Prut umožňuje lov velkých ryb.

Technický popis

Popis prutu

Velikost: 1,80 m. Vel. po složení: 97 cm. Odhozová zátěž: 30 lb.
Hmotnost: 355 g. Dutý blank ze sklolaminátu, keramická očka, šroubovací sedlo navijáku, ergonomicky tvarovaná pěnová rukojeť na trolling, akce typu Stand Up, profilovaný dolník.

Popis navijáku

Kód: TRB345T. Převodový poměr: 3,8:1. Kapacita: 220 Yd na 20 lb / 145 Yd na 25 lb. Nylonový vlasec 45/100.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!