Vyberte svou prodejnu

Usnadněte si nákup výběrem nejbližší prodejny

Zavřít Vybrat
GEOLOGIC
/common/3Dpictures/a/1a4d4e3b-9f41-468d-9b5c-57875ea6ae89.zip/index.html
Kód : 966033
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
KULEČNÍK

Sada na kulečník BT 700 GEOLOGIC

GEOLOGIC
3.9/5
Decathlon
až do 13 999 - %

od

13 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
13 999 - %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow13 999**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
Vyzvednout na prodejně
Sada na domácí hraní anglického poolu v kruhu rodiny i s přáteli. Hrajete rádi anglický pool a chtěli byste jej hrát i v pohodlí vašeho domova? Zvolte sadu BT 700 se skladným stolem s odolnou kvalitní deskou. Skutečný poolový stůl u vás doma!

Klíčové vlastnosti

Skladnost Skutečný skladný 7ft poolový stůl u vás doma!
Snadné použití Smontujte stůl a můžete se pustit do hry: vše, co potřebujete, je v balení.
Přesnost Dokonalou rovinu desky zajišťují 2 výztuhy. Nic vám nezkazí radost ze hry!
Snadná montáž / demontáž Ve dvou sestavíte tento stůl za méně než půl hodiny. A můžete se pustit do hry!

Technický popis

Rozměty balení

Čekali jste na něj a konečně je tady! Stůl BT 700 je dodáván rozložený v krabici o rozměrech 126 × 222 × 19 × 255 cm (výška × délka × hloubka × úhlopříčka). Kompletní sada váží 105 kg.

Jak sestavit poolový stůl BT 700

K sestavení stolu budete potřebovat dvě osoby a třicet minut času.
1. Nejprve postavte a pomocí přiloženého klíče sestavte 4 nohy stolu.
2. Zašroubujte nastavitelné nohy do stolu.
3. Poté připevněte doplňky (držák na trojúhelník a poličku na koule).
4. Stůl otočte a dávejte při tom pozor, abyste nesklopili jeho nohy.
A můžete se pustit do hry!
* Návod k montáži je součástí balení.

Vše, co pro začátek potřebujete, v jedné sadě

Tato sada obsahuje vše potřebné ke hře:
- 2 tága o délce 145 cm (57"), vážící 540 g (19 oz), s lepenou kůží o průměru 11 mm; - 15 koulí na anglický pool o průměru 50,8 mm a 1 bílou kouli s průměrem 48 mm; - 1 trojúhelník a 1 kartáč na čištění sukna; - 1 křídu, kterou se natírá špička tága, takzvaná kůžička; - 1 poličku na koule a 1 počítadlo skóre;
- 1 obal chránící před prachem a UV paprsky.

Rozměry, hmotnost a tvar

Kompletní sada BT 700 váží 105 kg, z toho 90 kg váží stůl. Měří 80 cm na výšku, 214 cm na délku a 118 cm na šířku, hrací plocha má rozměry 96 × 192 cm. Výška mantinelu je 37 mm a síla samotné hrací desky je 18 mm. Kapsy mají otvor o šířce 7,6 cm.

Provedení desky

Deska je vyrobena z kompozitního materiálu MDF, jehož základem jsou dřevěná vlákna střední hustoty. Díky tomu je lehká, hladká a odolná. Aby deska zvládla větší zátěž a byla odolnější vůči výkyvům teplot, vlhkosti a častému opírání o stůl při hře, inspirovali jsme se od konstruktérů letadel a podložili jsme ji horizontálními výztuhami (viz odstavec Výjimečnost tohoto stolu).

Výjimečnost tohoto stolu: podélné výztuhy

Při konstrukci křídel letadel se využívají tzv. stringery, podélné výztuhy, které jsou spojené s žebry křídla a rámem trupu letounu a mají za úkol zesílit celou strukturu, aby byla schopna odolávat tlakům a deformačním silám. Na stejném principu fungují i kovové podélné výztuhy, které jsme umístili pod desku tohoto stolu. Díky takto zesílenému rámu nedochází u tohoto stolu k postupnému sesouvání desky, které je možné pozorovat u stolů s nezpevněnou strukturou, včetně těch s břidlicovou deskou.

Výhody poolového stolu BT 700

Značky na rámu pro přesnější hru. Nehlučné kapsy se síťkou. Velmi odolné sukno přizpůsobené pro časté použití. Díky kovovým nastavitelným nohám se stůl může přizpůsobit každému hráči. Zaoblené zesílené nerezové rohy pro větší bezpečnost.

Jak velký prostor je nezbytný pro pohodlnou hru?

Abyste si kulečník opravdu užili, musíte se při hře cítit naprosto uvolněně. To závisí (mimo jiné) na dostatečném prostoru pro hru. Ideální prostor na hraní kulečníku lze vymezit délkou pomyslného tága (průměrná délka je 145 cm) od každé strany stolu. K tomu musíte připočítat dalších 5 cm na míření (zatažení tága před úderem).
Dohromady tedy potřebujete prostor 21,5 m² (tzn. 514 × 418 cm).

Jaké jsou rozdíly mezi anglickým a americkým poolem?

U anglického poolu jsou stůl, koule, kapsy i kůže na tágu menších rozměrů. Při americkém poolu se hraje s 15 barevnými číslovanými koulemi. Anglický pool se hraje se 7 žlutými a 7 červenými koulemi. Rozdíly jsou samozřejmě i v pravidlech hry.

Díry nebo kapsy? Trochu vám přiblížíme kulečníkové názvosloví.

Hraje se podle vás pool tak, že se koule umisťují do děr? Zopakujte si znovu správné výrazy. Není to totiž to správné slovo pro tento sport. Při tomto sportu musíte poslat koule do kapes a ne do děr. A jak? Musíte strčit tágem do bílé koule. Mluvíme tedy o kulečníkovém tágu.

Začínáte s kulečníkem? Náš tým pro vás připravil pár tipů, jak začít

Trénink, soustředění a přesnost: to jsou klíčová slova pro úspěšné hraní kulečníku. Nenechte se mýlit, kulečník je skutečný sport! Přesněji řečeno, sport zaměřený na přesnost. Abyste byli při hře uvolnění a dokázali jste opakovaně provádět přesné pohyby, najděte si u stolu takové pozice, při nichž budete mít dokonalou stabilitu. Nestrkejte do koulí nepromyšleně a nespoléhejte na náhodu. Raději trénujte přesnost a postupně si budujte vlastní strategii. Každý šťouch si nejprve promítněte v hlavě.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Stůl
20.00% nerezová ocel, 80.00% dřevo
Rám
20.00% nerezová ocel, 80.00% dřevo
Nohy
100.00% dřevo
Oblečení
100.00% polyester
Mantinel
100.00% pryž
Nastavitelné nohy
20.00% pryž, 80.00% nerezová ocel
Otvory
100.00% polyester
Rady pro skladování Stůl doporučujeme zakrývat plachtou, která je součástí balení, a skladovat na suchém neprašném místě mimo dosah slunečních paprsků.
Omezení v používání Sukno se nedá vyměnit!

Naše závazky

Schváleno „Měl jsem možnost vyzkoušet si hraní na stole BT 700 a ohromilo mě, že kvalita hry na něm je srovnatelná s turnajovými stoly. Pokud hledáte opravdu dobrý stůl, doporučil bych právě tento. Užijete si opravdový pool v pohodlí domova!“ Erwan DRAPEAU - juniorský mistr světa z roku 2012 a mistr Francie z roku 2015.
Testování výrobku Stůl BT 700 prošel mnoha testy. Naši partneři z řad pravidelných hráčů podrobili tento stůl intenzivnímu testování, když na něm sehráli více než 2 000 partií. To je jako by hráli půl roku každý den několik hodin. A jak často budete hrát vy?
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa