Prodejny fungují pouze jako výdejní místa internetových objednávek.
TECNIFIBRE
  • RAKETY PRO POKROČILÉ RAKETOVÉ SPORTY - RAKETA TECNIFIBRE TFIGHT RS300 TECNIFIBRE - Tenis
  • RAKETY PRO POKROČILÉ RAKETOVÉ SPORTY - RAKETA TECNIFIBRE TFIGHT RS300 TECNIFIBRE - Tenis
  • RAKETY PRO POKROČILÉ RAKETOVÉ SPORTY - RAKETA TECNIFIBRE TFIGHT RS300 TECNIFIBRE - Tenis
  • RAKETY PRO POKROČILÉ RAKETOVÉ SPORTY - RAKETA TECNIFIBRE TFIGHT RS300 TECNIFIBRE - Tenis
Kód : 8623459
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
RAKETY PRO POKROČILÉ

Tenisová raketa Tecnifibre Tfight RS300 TECNIFIBRE

TECNIFIBRE
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
  • Doručení na prodejnu Odhadované datum doručení 11/03/2021 Zdarma
  • Odběrné místo Odhadované datum doručení 15/03/2021 Zdarma
  • Doručení domů Odhadované datum doručení 15/03/2021 Zdarma
Tenisová raketa pro zkušené hráče na razantní údery. V prodeji bez výpletu. Tato raketa poskytuje dokonalou rovnováhu mezi razancí a kontrolou odpalu potřebnou k tomu, abyste na kurtu mohli excelovat.

Klíčové vlastnosti

Přesnost Výplet o ploše 632 cm² zajišťuje kontrolu odpalu.
Stabilita Díky technologiím RS Section a Xtreme Touch Construction.
Razance Výpletový vzorec 16 × 19 a průřez RS Section zajišťují razanci.
Omezení vibrací Pěna v hlavě rakety a materiál Dynacore HD zvyšují pohodlí.

Technický popis

Hmotnost (bez výpletu)

300 gramů. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (tzn. raketa je vyvážená do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (a raketa je tzv. vyvážená do ruky), je raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

Plocha výpletu

632 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

66 Ra. Tato hodnota popisuje tuhost raketa, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 299. Švihová hmotnost (neboli swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost předávat energii míči (razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale méně razantní. Má za výsledek velkou ztrátu hmotnosti, vyvážení a délky rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak je kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

RS Section

Inovativní technologii RS Section tvoří materiál ve tvaru písmene R s pěti stranami. Jejím hlavním účelem je stabilizovat rám při dopadu míče.

Xtreme Touch Construction

Technologie zajišťující maximální stabilitu při dopadu.

Dynacore HD

Exkluzivní materiál, který tlumí příliš silné nárazy při dopadu míče.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Naše závazky

Schváleno
Nicolas Escudé, bývalý světový hráč č. 17 (ATP) a technický partner značky.
Testování výrobku Rakety jsou testovány v laboratoři i v praxi. Tato raketa byla testována stovkami hodin našimi inženýry a následně technickými partnery a tenisovými kluby se státním osvědčením. Testovali: Nicolas Escudé (bývalý 17. hráč ATP), Steve Darcis (38. hráč ATP v singlu k 22. 5. 2017), Oliver Marach (2. hráč ATP v deblu k 28. 5. 2018), techničtí partneři Artengo a další profesionální hráči.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa