Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava standardních zásilek domů zdarma od 2000 Kč*
HEAD
  • RAKETY PRO POKROČILÉ Raketové sporty - RAKETA GRAPHENE 360+ RADICALMP HEAD - Raketové sporty
  • RAKETY PRO POKROČILÉ Raketové sporty - RAKETA GRAPHENE 360+ RADICALMP HEAD - Raketové sporty
  • RAKETY PRO POKROČILÉ Raketové sporty - RAKETA GRAPHENE 360+ RADICALMP HEAD - Raketové sporty
  • RAKETY PRO POKROČILÉ Raketové sporty - RAKETA GRAPHENE 360+ RADICALMP HEAD - Raketové sporty
  • RAKETY PRO POKROČILÉ Raketové sporty - RAKETA GRAPHENE 360+ RADICALMP HEAD - Raketové sporty
Kód : 8653107
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
RAKETY PRO POKROČILÉ

Tenisová raketa Graphene 360+ Radical MP HEAD

HEAD
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Tenisová raketa pro zkušené hráče na razantní údery. Nová raketa HEAD Graphene 360+ Radical MP je vybavena inovativní technologií Graphene 360+ a zaručuje skvělý kompromis mezi razancí a přesností.

Klíčové vlastnosti

Přesnost Výplet o ploše 632 cm² a Head String Pattern zajišťují kontrolu odpalu.
Stabilita Technologie Graphene 360+ přináší ještě vyšší stabilitu.
Razance Výpletový vzorec 16 × 19 a vyšší švihová hmotnost zajišťují razanci.

Technický popis

Hmotnost (bez výpletu)

300 gramů. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (tzn. raketa je vyvážená do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (a raketa je tzv. vyvážená do ruky), je raketa ovladatelnější, ale méně razantní a stabilní.

Plocha výpletu

630 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

65 Ra. Tato hodnota popisuje tuhost raketa, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 295. Švihová hmotnost (neboli swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost předávat energii míči (razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale méně razantní. Má za výsledek velkou ztrátu hmotnosti, vyvážení a délky rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak je kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Graphene 360+

Technologie Graphene 360+ v sobě kombinuje spirálově stočená vlákna a schopnost přenášet energii, čímž raketě dodává vynikající stabilitu při dopadu míče.

Head Dynamic String Pattern

Struny výpletu jsou blíže k sobě, což zvyšuje kontrolu při odpalu míčku.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Naše závazky

Schváleno Andy Murray.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa