PERFLY
  • Video
Kód : 8572363
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán

RAKETA BR900 ULTRA MODRÁ

4.4/5
4.4/5
Raketa pro zkušené hráče badmintonu, kteří hledají přesnost a ovladatelnost. Díky své nízké hmotnosti (76 g) a neutrálnímu vyvážení je tato raketa vhodná pro hráče, kteří hledají univerzální a dobře ovladatelný model. Menší hlava zaručuje přesnou hru.

Klíčové vlastnosti

Univerzální využití Neutrální vyvážení umožňuje dobrý výkon z každé části kurtu.
Ovladatelnost Nízká hmotnost (76 g) zaručuje velmi dobrou ovladatelnost.
Přesnost Velikost hlavy a tuhost hřídelky pro přesnější hru.

Technický popis

Hmotnost

Hmotnost rakety: 76 g. Hmotnost rakety je pro každého hráče badmintonu důležitým údajem. Při výběru je třeba zohlednit: frekvenci hraní, tvar ruky a samozřejmě styl hry. Čím je raketa těžší, tím razantnější budou vaše údery. Na druhou stranu hrozí, že se sníží rychlost pohybu ruky, což může představovat nevýhodu při defenzivním stylu hry, při rychlých výměnách nebo protiútocích.

Vyvážení

Vyvážení rakety: neutrální. Vyvážení badmintonové rakety výrazně ovlivňuje hru. Existují tři různé typy vyvážení: vyvážení do hlavy, které poskytuje razanci; neutrální vyvážení je určeno pro univerzální hraní a nakonec vyvážení do ruky, které zaručuje kontrolu rakety.

Pružnost

Pružnost rakety: tuhá. Různé typy pružnosti: Pružná: pružnost vhodná pro hráče hledající ovladatelnou raketu a dlouhé odpaly. Polotuhá: pružnost vhodná pro hráče hledající kompromis mezi razancí a ovladatelností. Tuhá: úroveň pružnosti vhodná pro zkušené hráče dávající přednost razanci a přesnosti odpalu. Velmi tuhá: pružnost určená zkušeným hráčům s dokonale zvládnutou technikou hry, hledajícím razanci.

High Modulus Carbon

U raket řady 900 je použito japonské karbonové vlákno, které je v současnosti to nejpevnější na trhu. Toto vlákno dodává raketě neuvěřitelnou stabilitu a velmi dynamický odpal.

Elliptic Aero Frame

Inovativní technologie Elliptic Aero Frame s novým tvarem rámu zlepšuje aerodynamické vlastnosti a zaručuje vyšší tuhost a rychlejší vedení rakety.

Artengo Slim Shaft

Díky inovativní technologii Artengo Slim Shaft je hřídelka aerodynamičtější, umožňuje rychlejší hru a razantnější odpal.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Výplet
100% Uhlík
Rukojeť rakety
100% Dřevo
Hřídelka/shaft
100% Uhlík
Rady pro skladování Raketu nevystavujte příliš vysoké teplotě (> 35 °C).

Naše závazky

Schváleno Výrobek testovali a schválili naši inženýři a odborní partneři.
Testování výrobku Tato raketa prošla laboratorními a praktickými testy. Pracovníci našeho TechCentra ji testovali po dobu více než 50 hodin.
Záruka Na rám je poskytována dvouletá záruky (nevztahuje se na výplet).

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi