APTONIA
  • TYČINKY, GELY PO SPORTU Triatlon - PROTEINOVÁ TYČINKA 40 G APTONIA - Výživa a hydratace
  • TYČINKY, GELY PO SPORTU Triatlon - PROTEINOVÁ TYČINKA 40 G APTONIA - Výživa a hydratace
  • TYČINKY, GELY PO SPORTU Triatlon - PROTEINOVÁ TYČINKA 40 G APTONIA - Výživa a hydratace
Kód : 8385583
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
TYČINKY, GELY PO SPORTU

Proteinová tyčinka After sport čokoládová 40 g APTONIA

APTONIA
4.6/5
4.6/5
Decathlon
Tyčinka je určena na doplnění proteinů a rychlejší regeneraci po středně intenzivním až intenzivním tréninku. Tyčinka bohatá na sacharidy a proteiny. Konzumujte ideálně 30 min po skončení tréninku. Zapijte nejlépe nápojem pro urychlení regenerace.

Klíčové vlastnosti

Energetická hodnota 161 kcal / 18 g sacharidů na 1 tyčinku.
Obsah bílkovin 1 tyčinka obsahuje 11 g mléčných proteinů (směs kaseinu whey a sóji).

Technický popis

Výrobek je určen k regeneraci

Pro zajištění účinnosti doporučujeme tyčinku konzumovat půl hodiny po tréninku. Proč jsou důležité sacharidy? Sacharidy přispívají k regeneraci svalů (k jejich stažení) po intenzivním či dlouhotrvajícím tréninku, během něhož došlo ke snížení zásob glykogenu ve svalech a k únavě svalů. Proč bílkoviny? Bílkoviny napomáhají ke znovuvybudování svalových vláken poškozených fyzickou námahou.

Čím tyčinku doplnit?

Vodu doplňujte průběžně (v závislosti na pocení); sodík je důležitý pro hydrataci a lepší absorpci sacharidů;bikarbonáty pro potlačení kyselosti. Z těchto důvodů doporučujeme vodu s vysokým podílem bikarbonátů a sodíku.

Kdy je potřeba si vzít přípravek na regeneraci?

Příliš neznamená vždy správně! Výrobek pro lepší regeneraci není potřeba, pokud byl trénink krátký a lehký, či pokud vám hodinu po sportu čeká plnohodnotné jídlo (které by mělo být bohaté na sacharidy, bílkoviny a antioxidanty).

Čím více proteinů, tím lépe; Proteiny jsou na regeneraci nejlepší. Nevěřte všemu, co se říká!

Je zbytečné konzumovat příliš bílkovin. Pokud přidáme 20 g bílkovin nedojde k lepší regeneraci a znovuvybudování svalů. Konzumace výhradně proteinů nezajistí optimální regeneraci. Proteiny je třeba doplnit o sacharidy, aby došlo k opravě svalových vláken a k doplnění zásob glykogenu.

Drobné připomenutí

Součástí zdravého životního stylu je vedle pravidelné fyzické aktivity také pestrá a vyvážená strava. Pravidelně doplňujte tekutiny.

Původ

Vyrobeno v Německu.

Tabulka nutričních hodnot

Výživové hodnoty: 100 g / 40 g (1 tyčinka). Energetická hodnota: 1698 kcal – 403 kJ | 679 kcal – 161 kJ. Tuky: 13 g | 5,1 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 7,5 g | 3,0 g. Sacharidy: 45,0 g | 18,0 g, z toho cukry: 30,0 g | 12,0 g. Bílkoviny: 26,0 g | 11,0 g. Sůl: 0,23 g | 0,09 g.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Rady pro skladování Výrobek uchovávejte na chladném a suchém místě.
Omezení v používání Uchovávejte mimo dosah dětí.
Právní informace Pro optimální regeneraci po sportu doporučujeme 4 až 6 hodin po sportu zkonzumovat 4 g sacharidů na 1 kg tělesné hmotnosti (sacharidů jakéhokoliv původu). V případě dlouhodobého užívání (více než dva měsíce) se poraďte s lékařem. Výrobek nesmějí užívat osoby s onemocněním jater, těhotné ženy a děti do 14 let.

Naše závazky

Schváleno Cereální tyčinky Aptonia byly schváleny naší odbornicí na výživu a prošly spotřebitelským testem.
Testování výrobku Výrobky jsou v každé fázi výroby testovány nejen odborníky, ale také spotřebiteli, aby zcela odpovídaly jejich potřebám.

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi