Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
PROLOGIC
  • PŘÍSLUŠENSTVÍ NA KAPRAŘSKOU MONTÁŽ Rybolov - PŘÍSLUŠENSTVÍ ZIG FLASH EGGS  PROLOGIC - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8589490
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PŘÍSLUŠENSTVÍ NA KAPRAŘSKOU MONTÁŽ

Příslušenství na kaprařinu Zig Flash Eggs 20 ks PROLOGIC

PROLOGIC
2.5/5
2.5/5
Decathlon
Sada umělých návnad na kaprařinu ve sloupci. Rybolov ve sloupci je často jedinou metodou, jak přivábit kapry (pokud se pohybují ve středních hloubkách). Vyzkoušejte příslušenství Zig Flash Eggs.

Klíčové vlastnosti

Vizuální účinnost Sada různých barev.

Technický popis

Popis

Ultra plovoucí, poddajné vlákno s reflexním dílem, vzbuzuje zvědavost ryb a je možné jej namočit v jakémkoliv boosteru. Dlouhodobé působení atraktantu.
Ideální na rybolov ve sloupci. V prodeji v barevném provedení.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!