Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
SUBEA
  • VYBAVENÍ A DOPLŇKY NA POTÁPĚNÍ Potápění a šnorchlování - POTÁPĚČSKÝ TLAKOMĚR SCD 300 B SUBEA - Potápění
  • VYBAVENÍ A DOPLŇKY NA POTÁPĚNÍ Potápění a šnorchlování - POTÁPĚČSKÝ TLAKOMĚR SCD 300 B SUBEA - Potápění
  • VYBAVENÍ A DOPLŇKY NA POTÁPĚNÍ Potápění a šnorchlování - POTÁPĚČSKÝ TLAKOMĚR SCD 300 B SUBEA - Potápění
Kód : 8397258
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
VYBAVENÍ A DOPLŇKY NA POTÁPĚNÍ

Potápěčský tlakoměr SCD 300 barů s podsvícením SUBEA

SUBEA
5/5
5/5
Decathlon
Tlakoměr je určen na zobrazení stavu tlaku v potápěčské láhvi. Potápěčský tlakoměr k měření tlaku až do 300 barů. Vhodný také pro vysokotlaké systémy.

Klíčové vlastnosti

Snadná čitelnost Fluorescenční provedení, stupnice do 300 barů s označenou rezervou do 50 barů.
Odolnost Odolný vůči nárazům a vysokému tlaku.

Technický popis

Technický popis

Tlakoměr v jednodílném nerezovém pouzdru z pochromované mosazi je odolný vůči nárazům a vysokému tlaku. Spirála z mědi a berylia. Pružná s vnějším průměrem 55 mm. Vnější závit. 7/16'' HP. Hmotnost. 260 g. Červeně vyznačené rozmezí mezi 0 a 50 bary pro větší bezpečnost. Manometr je vybaven kroužkem na protažení pásku a upevnění na dosah ruky potápěče.

Rady k připevnění

Doporučujeme vám hadici na 1. stupni příliš neutahovat. 1. stupeň je většinou vyroben z měkké slitiny chromované mosazi a mohl by se poškodit. Těsnění hadice zajistí nepropustnost spoje. Pro zvýšení životnosti promazávejte spoje pomocí silikonového oleje.

Kontrola regulátorů tlaku

Každé dva roky Subea doporučuje provést kontrolu regulátoru tlaku a jednou za rok kontrolu vizuální. Tyto kontroly musí provést autorizovaný servis Subea. Kontrolu navíc také doporučujeme provést po velmi intenzivní sezóně (více než 100 ponorů), či po dlouhodobém uskladnění. https://support.decathlon.fr/plongee-fr-tp_20687.

Skladování

Veškeré potápěčské vybavení je třeba skladovat mimo dosah zdrojů ozonu (elektrické motory, sporáky, atd.) a chránit před ultrafialovým zářením. V opačném případě se může zkracovat životnost spojů a dojít k ohrožení vašeho zdraví a správné funkčnosti regulátoru tlaku. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.

Hmotnost

0,26 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Všitý díl
100.00% Aramid
Tělo
100.00% Ocel
Rady pro skladování Potápěčskou výbavu uchovávejte mimo dosah zdrojů ozonu. Skladujte na suchém místě mimo dosah zdrojů tepla a přímého slunečního záření.
Omezení v používání Před použitím je třeba výrobek nechat zkontrolovat odborníkem.
instrukce Více informací o tomto výrobku naleznete v návodu

Naše závazky

Schváleno Naším technickým partnerem je centrum Planet Ocean (pětihvězdičkové potápěčské centrum Padi), které bylo Decathlonem založeno v Centru vodních sportů ve francouzském městě Hendaye. Centrum celoročně používá vybavení Subea. Jeho instruktoři se podílejí na vývoji výrobků Subea společně s našimi designéry, produktovými manažery a inženýry výrobky vytvářejí a za pomoci potápěčů v centru (od začátečníků až po instruktory) celoročně testují jejich životnost.
Testování výrobku Vyvinuto a testováno ve francouzském městě Hendaye.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi