DOMYOS

8 mm: nejpohodlnější podložka na jógu!

Kód : 8491825

PODLOŽKA NA JÓGU 8 MM

Barva : RŮŽOVÁ

Podložka na jemnou jógu: pomalé přechody mezi pozicemi. Určeno pro tyto druhy jógy: (hatha jóga, jóga nidra, meditační jóga, těhotenská jóga atd). 8 mm, nejsilnější podložka na jógu! Tato podložka je ideální na pozice s oporou (na kolenech, na zápěstí) nebo obrácené pozice (např. svíčka)! Rozměry: 173×61 cm. Hmotnost: 2 kg.

Tento výrobek je bohužel vyprodaný

TECHNICKÝ POPIS

Jak vybrat podložku na jógu?

Na relaxační druhy jógy (hatha jógu, jin jógu, jógu nidra či relaxaci) používejte podložky, které vám umožní předcházet nadměrnému zatěžování kolen, kotníků a dalších kloubů a zaručí pohodlí a bezpečí při převrácených pozicích (pozice svíčky, pluhu atd). Tato kritéria splňují podložky o síle 5 až 8 mm. Na dynamické druhy jógy (aštanga, hot jóga atd.), které jsou charakteristické množstvím stojných a balančních pozic, zvolte podložky poskytující dobrou stabilitu a přilnavost o síle 3 až 5 mm.

Podložka o síle 8 mm. Rozměry: 173×61 cm.

Nejpohodlnější podložka na jógu, na pozice s oporou nebo obrácené pozice. Pro zvýšení pohodlí a bezpečnost si na podložku rozložte deku na jógu.
Strukturovaný povrch s vynikající přilnavostí - Středová linka napomáhá srovnání těla (na podložkách s potiskem).
Popruh pro přenos. Hmotnost: 2 kg.

Vývoj vybavení na jógu

Podložky značky Domyos poskytují pohodlí a dobrou stabilitu cvičícího v náročných pozicích. Při cvičení se tak můžete soustředit pouze na správné provádění pozic a dýchání.

Proč cvičit jógu?

Jóga má své kořeny ve starověké Indii a umožňuje propojení ducha s tělem. Při pravidelném cvičení jógy se budete cítit lépe po duševní i fyzické stránce. Po fyzické stránce jóga přispívá ke zpevnění těla, větší ohebnosti a lepší rovnováze. Navíc získáte důvěru v sebe sama, pocítíte úlevu a zbavíte se stresu.

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Pěna
100.00% Foamed PVC
Rady k údržbě Čistěte navlhčeným hadříkem.
Doporučení pro praní
Neperte
Neperte
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Žádné
Žádné
Omezení v používání Nepoužívat na dynamickou jógu: horší přilnavost.

NAŠE ZÁVAZKY

Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI