Všechny prodejny jsou opět otevřeny! Těšíme se na vaši návštěvu.
PROLOGIC
  • PODBĚRÁKY NA KAPRY Rybolov - PODLOŽKA INSPIRE UNHOOKING L PROLOGIC - Rybářské vybavení
  • PODBĚRÁKY NA KAPRY Rybolov - PODLOŽKA INSPIRE UNHOOKING L PROLOGIC - Rybářské vybavení
Kód : 8642885
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PODBĚRÁKY NA KAPRY

Podložka pod ryby Inspire Unhooking Large PROLOGIC

PROLOGIC
Decathlon
Podložka na úlovek má pevné a polstrované bočnice a zpevňující síťovinovou légu. Podložka Prologic Inspire Unhooking Large je ideální na bezpečné uložení kaprů. Je praktická, propracovaná a univerzální, hodí se do řady situací.

Klíčové vlastnosti

Ochrana proti nárazům Pevné a polstrované bočnice a zpevňující síťovinová léga.
Snadné použití Vyjímatelné polstrování usnadňuje údržbu.
Vyztužené rukojeti usnadňují přenos.

Technický popis

Popis

Polstrované pevné bočnice a zpevňující síťovinová léga zajišťují bezpečnost vašemu úlovku. Podložku z vysokohustotní pěny lze vyjmout a vyčistit. Gumová síťovina pod podložkou usnadňuje odtok vody. Vyztužené rukojeti zajišťují bezpečný přenos až k vodě. V balení s transportním obalem.

Složení/rady

Naše závazky

Záruka 1 rok

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!