V sobotu 8. května jsou všechny naše prodejny zavřené.
OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
  • DÍVČÍ PLAVKY - PLAVKY MADI VANUATU BEAT ALIEN OLAIAN
Kód : 8511559
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
DÍVČÍ PLAVKY

Dívčí plavky spodní díl Vanuatu Beat na surf fialové OLAIAN

OLAIAN
4/5
4/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
Plavky pro malé začínající surfařky. Sada 2 spodních dílů plavek pro malé surfařky, aby si mohly hrát ve vlnách bez obav, že jim plavky sklouznou. Nebrání v pohybu.

Klíčové vlastnosti

Drží na těle i ve vlnách Střih vhodný do malých vln.

Technický popis

Začínající surfařka

Vaše dcera začíná se surfováním v malých vlnách. Pohybuje se tam, kde vystačí, a za doprovodu dospělého. Chce si užít a naučit se surfování ve vlnách. V začátcích bude padat do velmi malých vln. Plavky jsou navrženy tak, aby v malých vlnách dobře držely na dívčím těle.

Pro koho jsou určeny?

Sada 2 kalhotek pro malé surfařky, aby si mohly hrát ve vlnách a začít sportovat bez obav, že jim plavky sklouznou. Kalhotky mají pohodlný střih a pružný pas, takže dobře drží na těle.
Na jedněch kalhotkách je i malý volán, který jim dodává na ženskosti.

Testování odolnosti ve vlnách

Navrhujeme takové plavky, aby dokonale držely na těle i ve vlnách. Pro testování zveme vždy alespoň 12 surfařek s různými postavami, které výrobek testují v bazénu našeho vývojového střediska v Hendaye. Cílem tohoto testování je zprostředkovat situaci, při které je surfařka spláchnuta vlnou. V případě kladného výsledku, pokračujeme surfováním na moři pro testování v reálných podmínkách.

Určení velikosti dívčích plavek

Při navrhování plavek v Decathlonu pro mladé surfařky bereme ohled na jejich růst a proto při uvádění velikostí zohledňujeme vždy výšku dítěte, protože samotný věk nezaručuje, že oblečení dobře padne. Například dvě desetileté dívky mohou mít totiž zcela rozdílnou výšku, hmotnost a postavu. Vždy také doporučujeme zkoušení v kabince.

Tabulka velikostí dívčích plavek

Na etiketách našich plavek uvádíme údaj věku a zároveň výšku postavy. 4 roky: 98 až 104 cm.
5 let: 105 až 114 cm.
6 let: 115 až 124 cm.
8 let: 125 až 132 cm.
10 let: 133 až 142 cm.
12 let: 143 až 150 cm.
14 let: 151 až 160 cm.
16 let: 161 až 169 cm.

Dobře přiléhají suché i mokré

Ve vodě se plavky částečně roztáhnou, takže když jsou suché, musí být hodně na tělo. Dbejte proto na výběr správné velikosti. Při zkoušení v kabince musí plavky dobře přiléhat k tělu, měla byste cítit, že vám zpevňují postavu. Elastan obsažený v některých materiálech, z nichž jsou naše plavky vyrobeny, ve vodě částečně povolí.

Přejete si plavky vyměnit?

Nevyhovuje vám velikost nebo model? Přejete si výrobek vyměnit v nejbližším obchodě Decathlon? Žádný problém. Jenom z plavek neodstřihujte etiketu pro případ, že byste je chtěli vyměnit.

Olaian, značka společnosti Decathlon pro surfování

Olaian se sídlem v Hendaye na jihozápadě Francie je nová značka společnosti Decathlon vyrábějící vybavení na surf a bodyboarding. V našem vývojovém středisku, které se nachází blízko u moře, můžeme v jednom dni navrhnout plavky a otestovat je přímo v moři, abychom ověřili jejich odolnost ve vlnách.

Co je značka Olaian?

Produkty Tribord na surfing jsou nyní v Decathlonu nabízeny pod novou značkou Olaian, vyhrazenou pro vybavení na surfing, bodyboarding a skimboarding. Všechny naše výrobky na surfování budou postupně přejmenovány. Je proto možné, že se na vašem výrobku objeví jiné logo, než jaké je na ilustračním obrázku.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více na: http://sustainability.decathlon.com/.

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Spodní díl - hlavní materiál
82% Polyester, 18% Elastan
Vrchní díl - hlavní materiál
80% Polyamid, 20% Elastan
Hlavní podšívka
100% Polyester
Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky
Omezení v používání Nevhodné do chlorované vody.

Naše závazky

Schváleno Naše mladé spolupracovnice výrobek testovaly v reálných podmínkách v Baskicku, jen kousek od našeho designového centra.
Testování výrobku Tento výrobek se prakticky zkoušel ve vývojovém středisku ve francouzském městě Hendaye a prošel také laboratorními testy, které potvrdily jeho kvalitu. Jednalo se o testy pružnosti a stability materiálu, stálosti barev a odolnosti vůči tření, praní, slané vodě, chloru, slunečnímu záření a testy životnosti i po několika praních.
Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi