Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
NABAIJI
soldesprix
  • PLAVKY A VYBAVENÍ NA AQUAGYM, AQUABIKE Aqua aerobic, aqua fitness - PLAVECKÁ KOMBINÉZA MEG ČERNÁ NABAIJI - Aqua aerobic, aqua fitness
  • PLAVKY A VYBAVENÍ NA AQUAGYM, AQUABIKE Aqua aerobic, aqua fitness - PLAVECKÁ KOMBINÉZA MEG ČERNÁ NABAIJI - Aqua aerobic, aqua fitness
Kód : 8402413
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
PLAVKY A VYBAVENÍ NA AQUAGYM, AQUABIKE

Plavecká kombinéza Aquafit MEG černá NABAIJI

NABAIJI
4.8/5
4.8/5
Názory zákazníků
Hodnocení velikosti
Pro tuto velikost zatím není hodnocení
Decathlon
ženy na aqua fitness a aquabike, které chtějí plavky, které zpevňují poprsí a zároveň dobře kryjí. Plavecká kombinéza s vysokou odolností vůči chloru a všitou podprsenkou je určena na aqua fitness a aquabike.

Klíčové vlastnosti

Zpevnění poprsí Všitá síťovinová podprsenka a nastavitelná ramínka.
Odolnost vůči chloru Materiál je odolný vůči chlóru. Vydrží více než 200 h používání.
Krytí Plavecká kombinéza maximálně kryje.
Volnost pohybu Překřížená a polstrovaná ramínka perfektně sedí a zaručují pohodlí při pohybu.

Technický popis

Druh cvičení: aqua fitness

Aqua fitness napomáhá zpevňovat postavu při cvičení ve vodě. Pravidelné cvičení je blahodárné pro organismus. Pouhý kontakt s vodou napomáhá uvolnit se a cítit se skvěle. Výhodou tohoto sportu je, že při jeho praktikování nehrozí zranění ani bolesti svalů či kloubů. Je spojením kardiovaskulárního cvičení i cviků na zpevnění celého těla.

Druh cvičení: AQUABIKE

Aquabike je neznámějším druhem aqua fitness. Tato intenzivní sportovní aktivita má řadu přínosů, mino jiné posílení svalstva i kardiovaskulárního systému. Navíc napomáhá při boji s celulitidou. Značka Nabaiji nabízí řadu výrobků na aquabike, které zajišťují dobré zpevnění poprsí. Jsou vyrobené z materiálu odolného vůči chlóru, a díky tomu vhodné na pravidelné cvičení.

ZPEVNĚNÍ POPRSÍ

Všitá podprsenka: při cvičení ve vodě je vhodné mít plavky, které zajistí dobré zpevnění poprsí. Proto je tento top vybaven všitou podprsenkou z prodyšné síťoviny. Překřížená ramínka jsou vysoce funkční i pohodlná, navíc je lze nastavit tak, aby dokonale seděla každému typu postavy.

Materiál je vysoce odolný vůči chlóru

Hlavní materiál: 100% polyester. Naši návrháři vyvinuli materiál na bázi polyesteru a elastanová vlákna nahradili vlákny PBT. Tento nový, mírně pružný a pohodlný materiál je odolný vůči agresivnímu působení chlóru. PBT vlákno má i další výhody – rychle schne. A v průběhu životnosti se jeho odolnost sníží pouze o 3 až 4 %. Navíc je odolné vůči UV záření, Barvy (včetně jasných odstínů) vydrží déle.

Technologie AQUARESIST

Výrobky s označením Aquaresist zaručují vysokou odolnost vůči chlóru po celou dobu své životnosti. Materiál si zachovává svoji pružnost a je odolný vůči UV záření. Z těchto důvodů jsou tyto výrobky vhodné na pravidelné či intenzívní používání v bazénu.

Známka umožňující porovnat ekologickou šetrnost výrobku

Dopady výrobku na životní prostředí jsou stanoveny pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňují celý jeho životní cyklus. Každému výrobku udělujeme známku ABCDE, takže si můžete na základě srovnání produktů stejné kategorie (triček, kalhot, batohů atd.) vybrat ten ekologicky nejšetrnější. Uvádění informací o dopadech na životní prostředí představuje dobrovolný počin ze strany společnosti Decathlon. Více na: http://sustainability.decathlon.com/

Zobrazit více Zobrazit méně

Složení/rady

Složení
Hlavní materiál
100% Polyester
Vložka
100% Polyamid
Vnitřní materiál
76% Polyamid, 24% Elastan
Elastický pás
80% Polyamid, 20% Elastodien
Rady k údržbě Po použití opláchněte čistou vodou..
Doporučení pro praní
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup
Nebělte bělicími prostředky
Nebělte bělicími prostředky
Nesušte v bubnové sušičce
Nesušte v bubnové sušičce
Nežehlete
Nežehlete
Nečistěte chemicky
Nečistěte chemicky

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?

Pokud jste si tyto plavky nevybrali, máme pro vás dobrou zprávu, máme širokou nabídku v kategorii plavky na aquafitness. Nezapomeňte také na bezpečnost a vyberte si z kategorie boty na aquafitness s neklouzavou podrážkou. V Decathlonu najdete také širokou nabídku pomůcek na aquafitness, aby vaše lekce aquafitness byly ještě efektivnější.