Rezervace a doručení na prodejnu zdarma | Doprava domů zdarma od 2000 Kč*
CAPERLAN
  • NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ Rybolov - PELETY XTREM 4MM 4 KG ČOKOLÁDA CAPERLAN - Návnady a nástrahy na ryby
  • NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ Rybolov - PELETY XTREM 4MM 4 KG ČOKOLÁDA CAPERLAN - Návnady a nástrahy na ryby
  • NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ Rybolov - PELETY XTREM 4MM 4 KG ČOKOLÁDA CAPERLAN - Návnady a nástrahy na ryby
Kód : 8514403
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
NÁVNADY NA KAPRY, VYBAVENÍ K ZAKRMOVÁNÍ

Pelety na kaprařinu Xtrem Carp Pellets 4 mm 3 kg čokoláda CAPERLAN

CAPERLAN
4/5
4/5

Vůně : Čokoláda

Decathlon
Pelety Xtrem Carp Pellets jako neodolatelný doplněk při zakrmení. 4mm pelety jsou určeny na zakrmování s PVA, lopatkou, nebo raketou Samostatně i při použití s další návnadou zvyšují atraktivitu místa zakrmení.

Klíčové vlastnosti

Rychlost akce Vyzkoušejte pelety, které po zakrmení spolehlivě přivábí ryby.
Podpora trávení Používejte vyvážené návnady bohaté na snadno stravitelné proteiny.
Univerzální využití Používejte se sáčky PVA, zakrmovací raketou či lopatkou.

Technický popis

Rybolov na kvalitní návnadu

Pelety Xtrem Carp Pellets s vysokým podílem proteinů jsou vynikajícím krmivem pro kapry. Vyznačují se snadnou stravitelností a rychlým rozptylem ve vodě.

Pro ještě účinnější zakrmení

Pelety Xtrem Carp Pellets jsou oblíbené pro svoji všestrannost. Je možné je používat na zakrmení zakrmovací tyčí, sáčky PVA, raketou či lopatkou. Zároveň velmi rychle uvolňují aroma, a tak provokují ryby k útoku na místo zakrmení: jistota, na kterou se můžete spolehnout.

Jak je používat?

Při použití zakrmovací rakety (s rozpustnými sáčky či pouze raketou) doporučujeme smíchat pelety Xtrem s Xtrem Stick Mix. Booster navíc ještě více napomůže zvýšit atraktivitu montáže: exploze chutí a vůní na místě zakrmení.

Při širším zakrmení (rukou či lopatkou) pro větší pestrost pelety smíchejte s boilies či zrny.

Složení/rady

Rady pro skladování Po použití sáček znovu uzavřete.
Skladujte na chladném a suchém místě.
Omezení v používání Spotřebujte před datem uvedeným na obalu.

Naše závazky

Záruka 2 roky

Hodnocení zákazníků z celého světa

Hodnocení našich týmů z celého světa

Otázky & odpovědi

Není tento produkt pro vás ten pravý?


Pokud jste si nevybrali, nezoufejte! Máme pro vás dobrou zprávu. Na našem e-hopu najdete veškeré rybářské potřeby, rozdělené podle typu produktu nebo podle techniky. Pokud je populární kaprařina právě vaše oblíbená disciplína, tak jistě oceníte naší nabídku boilies. Je vám bližší lov dravých ryb? Pak si prohlédněte přívlačové pruty, ze kterých si vyberou začátečníci i zkušení rybáři. Jestli máte rádi různorodost vaši úlovků, určitě vyzkoušejte lov na feeder. Díky různým kombinacím montáží, návnady a nástrahy můžete cílit na různé druhy ryb. Podobný co se různorodosti úlovku týče je i tradiční lov na plavanou.


Rybaření je velice komplexní sport, který vyžaduje značnou znalost a správně zvolení vybavení. Níže naleznete kategorie, které často vyhledávají i ostatní rybáři. Petrův zdar!