Vyberte svou prodejnu

Zobrazovat nabídku a dostupnost produktů nejblíže mému domovu.

Zavřít Vybrat
QUECHUA

Pohodlí, prodyšnost a přilnavost!

/common/3Dpictures/a/60fbba7f93894680bd3f02de9404f89c.zip/index.html
Kód : 8339221
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Turistika a kemping

PÁNSKÁ OBUV NH500 FRESH NA TURISTIKU ČERNÁ QUECHUA

QUECHUA
5/5
Názory zákazníků
Decathlon
až do 1 299 - %

od

1 299**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
1 299  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow1 299**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Obuv NH500 je ideální na jednodenní výlety do přírody za suchého počasí. Navrženo ve francouzských Alpách. Velmi prodyšná lehká obuv ideální na letní výlety s malým převýšením po kamenitých stezkách. Obuv, ve které vaše nohy budou opravdu dýchat.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Tlumení došlapu Tlumení EVA po celé délce chodidla.
Protiskluzové vlastnosti Podešev nabízí vynikající přilnavost.
Prodyšnost Svršek z prodyšné síťoviny. Perforovaná vložka udržuje vlhkost dál od chodidla.
Nízká hmotnost 375 g/bota ve velikosti 43.
Odvod vody Perforovaná vložka s kanálky lépe odvádí vlhkost.
Ochrana proti nárazům Obsázka na špičce chrání před nárazy do kamene.
Detail výrobku

TECHNICKÝ POPIS

Podešev

Konstrukce a materiál podešve byly dlouho předmětem výzkumu našich laboratoří. Nakonec jsme vytvořili speciální pryž, která nabízí optimální poměr přilnavosti a protiskluzových vlastností. Potřeby turistů se liší v závislosti na převažujícím terénu, i tak se ale systematicky snažíme najít ten nejlepší kompromis pro chůzi po štěrkovitých (lesní stezce apod.) a kamenitých (stezky podél pobřeží) cestách.

Technologie Fresh

Technologie Fresh kombinuje velmi prodyšný svršek s vložkou, která odvádí vlhkost. Díky tomu budete mít na letních výšlapech nohy stále v suchu. Účinnost technologie byla ověřena v laboratoři a v terénu testovacím týmem i uživateli.

Jak vybrat správnou velikost turistické obuvi?

Díky použitým tenkým a velmi prodyšným materiálům je obuv NH500 prostorná. Vyzkoušejte si i velikost o jednu menší, než je vaše obvyklá velikost. Vždy zkoušejte obě boty, ve stoje a v turistických ponožkách. Vyzkoušejte i více velikostí, příp. i jiné modely. Při zkoušení si ověřte zejména správnou polohu paty, jak se noha chová při chůzi z kopce, a že obuv nikde netlačí. V obuvi se nezapomeňte projít.

Navržena na vycházky přírodou

Naše turistická obuv je navržena pro pohyb po přírodních, nezpevněných cestách. Při výběru materiálů i při jejich testování myslíme na to, že obuv je určená na nezpevněné (lesní/polní cesta) nebo kamenité cesty (ve skalách, na pobřeží). Používání obuvi na zpevněných cestách (asfaltu, betonu) může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv také není vhodná na horskou turistiku.

Laboratorní testy

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují: odolnost vůči vytržení oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení.

Kombinace obuv/ponožka je důležitější, než se zdá

Příčin vzniku puchýřů může být několik: tření, shrnutá ponožka, vlhkost, špatná velikost obuvi... Je proto důležité zvolit do turistické obuvi ponožky vhodné velikosti a z vhodného materiálu.

Jak vybrat velikost ponožek na turistiku?

Je třeba vybrat velikost, která bude plně odpovídat velikosti vašich nohou, aby se ponožka v botě neshrnovala. Pokud budou ponožky příliš velké, budou se z přebytečného materiálu tvořit nepříjemné záhyby, pokud budou příliš malé, mohly by se zase shrnovat do boty.

Z jakého materiálu by ponožky měly být?

Důležité je, aby ponožky zvládaly vlhkost: při chůzi se nohy potí, to je přirozené. Pokud máte prodyšnou obuv, která dobře odvádí vlhkost ven, je třeba zvolit lehké a prodyšné ponožky. Pokud ale máte nepromokavé boty, které vás mají chránit před vlhkostí z venku, vyberte jiné ponožky. V takovém případě je třeba vybrat ponožky, které tělesnou vlhkost absorbují a udrží ji co nejdále od pokožky.

Jaké ponožky zvolit do obuvi NH500 FRESH?

Doporučujeme vybrat ponožky z polyamidu, bez příměsi bavlny. Polyamid je materiál, který skvěle odvádí vlhkost, proto jej používáme pro výrobu ponožek. Tudíž pokud se nohy zpotí, ponožky z polyamidu vlhkost rychle odvedou na svou vnější stranu, kde převezme štafetu prodyšný svršek ze síťoviny, který vlhkost odvede zcela mimo botu. Můžeme určitě doporučit např. naše ponožky Newfeel WS 500 FRESH.

Záruka

Na naše turistické boty poskytujeme dvouletou záruku.
Naším cílem je nabízet výrobky s dlouhou životností, na které se na svých túrách budete moci vždy spolehnout. Největší radost nám totiž udělá, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství.

Hmotnost

39: 0,75 kg
40: 0,75 kg
41: 0,75 kg
42: 0,75 kg
43: 0,75 kg
44: 0,75 kg
45: 0,75 kg
46: 0,75 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Podešev:
10.00% termoplastický polyuretan, 60.00% pryž, 30.00% EVA (etylenvinylacetát)
Svršek:
50.00% termoplastický polyetylen (TPE), 50.00% polyester
Podšívka:
100.00% polyester
Rady k údržbě Perte samostatně.
Rady pro skladování Skladujte na větraném, suchém a chladnějším místě.
Omezení v používání Nedoporučujeme na běhání či turistiku vlhkým/mokrým terénem.

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Všechny naše výrobky vznikají ve Francii, v podhůří hory Mont Blanc, kde sídlí náš vývojový tým Quechua. Výrobky poté testujeme v terénu s ostatními milovníky turistiky, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné. Testování probíhá např. v lesíku Forêt de Fontainebleau nebo v Bretani... Snažíme se obuv otestovat v co možná nejrozmanitějším prostředí, za opravdu každého počasí. Při testování získáváme cenné názory, díky kterým můžeme naše produkty dále zlepšovat.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI