QUECHUA

Lehká a pohodlná kožená obuv.

/common/3Dpictures/a/ab85410d-4633-4743-93eb-1cd509286251.zip/index.html
Kód : 8322866
Přidat k oblíbeným
Výrobek byl již přidán
Turistika a kemping

PÁNSKÁ OBUV NH500 NA TURISTIKU BÉŽOVÁ QUECHUA

QUECHUA
4.9/5
Názory zákazníků
Decathlon
až do 899 - %

od

899**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

*Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
899  %
DroppedPriceBefore0DroppedPriceNow899**
V ceně je zahrnut recyklační poplatek za elektrozařízení a baterie. / DroppedPriceFromStartDate

* *Od Do

* Výprodej od do a do vyprodání zásob.
* Cena od nebo do vyčerpání zásob.
VYZVEDNOUT NA PRODEJNĚ ZA 1 HODINU
Obuv NH500 je ideální na jednodenní výlety do přírody za suchého počasí. Navrženo ve francouzských Alpách. Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám koženou turistickou obuv vhodnou na všechny cesty a stezky s malým převýšením, která bude zároveň skvěle vypadat.

KLÍČOVÉ VLASTNOSTI

Tlumení došlapu Tlumení po celé délce chodidla pro maximální pohodlí.
Protiskluzové vlastnosti Gumová podešev s 4mm vzorkem.
Ekologická výroba Několik opatření snižující objem uvolněného CO² (podrobnosti na webu).
Držení na noze Systém šněrování na 7 dírek nabízí širokou škálu možností zavazování.
Nízká hmotnost 356 g bota ve velikosti 43.
Ochrana proti nárazům Syntetická obsázka Seamless na špičce pro ochranu před kameny.
Odolnost vůči odření Svršek: broušená kůže.

TECHNICKÝ POPIS

Speciální podešev

Design podešve je výsledkem dlouhodobého výzkumu našich laboratoří. Podešev je vyrobena ze speciální pryže, která zaručuje vysokou míru přilnavosti. Potřeby turistů se liší, i tak se ale systematicky snažíme najít ten nejlepší kompromis pro chůzi po štěrkovitých (lesní stezce apod.) a kamenitých (stezky podél pobřeží) cestách.

Ekologičtější výroba

Pro výrobu obuvi NH500, model 2018, jsme zvolili materiály šetrnější vůči životnímu prostředí: vnitřní strana svršku je z recyklovaného polyesteru (100 %); podešev je z recyklované (30 %) gumy (kaučuk).

Navržena na vycházky přírodou

Naše turistická obuv je navržena pro pohyb po přírodních, nezpevněných cestách. Při výběru materiálů i při jejich testování myslíme na to, že obuv je určená na nezpevněné (lesní/polní cesta) nebo kamenité cesty (ve skalách, na pobřeží). Používání obuvi na zpevněných cestách (asfaltu, betonu) může urychlit opotřebení obuvi a způsobit nepohodlí. Obuv také není vhodná na horskou turistiku.

Laboratorní testy

Jednotlivé části procházejí laboratorními testy, které ověřují odolnost vůči vytržení oček a popruhů, kvalitu lepení, toxicitu, odolnost vůči UV záření, odírání podešve a částí svršku a rychlost opotřebení.Toto testování nám pomáhá naše výrobky neustále zdokonalovat a vylepšovat a také zajistit, že nebude docházet k předčasnému opotřebení.

Původ koženého materiálu

Používáme broušenou kůži s matným, ale hebkým povrchem. Kůže je hovězí. Nikdy bychom ale nechtěli, aby zvíře zemřelo jen kvůli kůži, proto pro výrobu obuvi používáme výhradně kůži, která vzniká jako odpad v potravinářském průmyslu.

Údržba kožených bot na turistiku

Naše doporučení: – Obuv sušte volně, dál od zdroje tepla. – Pro odstranění špíny nebo bláta obuv vykartáčujte. – Skvrny čistěte speciálním kartáčem nebo speciální gumou na nubuk. – Pokud skvrny nezmizí, vykartáčujte je ještě jednou s trochou vlažné vody. – Nechte uschnout. – Vykartáčujte ještě jednou, tentokrát drsným kartáčem. – Naimpregnujte: to kůži dodá lesk a zvýrazní barvu.

Jak vybrat správnou velikost turistické obuvi?

Obuv zkoušejte vestoje a v ponožkách určených na turistiku. Vždy si zkuste obě boty. V případě potřeby vyzkoušejte více modelů a velikostí. Zaměřte se zejména na to, jak obuv sedí v patě a špičce při chůzi z kopce.
Obuv nesmí nikde tlačit. Projděte se v obuvi po prodejně.
Obuv nejprve noste na kratší a méně náročné túry, dokud se plně nepřizpůsobí tvaru vaší nohy.

Kombinace obuv/ponožka je důležitější, než se zdá

Příčin vzniku puchýřů může být několik: tření, shrnutá ponožka, vlhkost, špatná velikost obuvi... Je proto důležité zvolit do turistické obuvi ponožky vhodné velikosti a z vhodného materiálu.

Jak vybrat velikost ponožek na turistiku?

Je třeba vybrat velikost, která bude plně odpovídat velikosti vašich nohou, aby se ponožka v botě neshrnovala. Pokud budou ponožky příliš velké, budou se z přebytečného materiálu tvořit nepříjemné záhyby, pokud budou příliš malé, mohly by se zase shrnovat do boty.

Z jakého by ponožky měly být materiálu?

Důležité je, aby ponožky zvládaly odvádět vlhkost: při chůzi se nohy potí, to je přirozené. Pokud máte prodyšnou obuv, která dobře odvádí vlhkost ven, je třeba zvolit lehké a prodyšné ponožky. Pokud ale máte nepromokavé boty, které vás mají chránit před vlhkostí z venku, ponožky vyberete jiné. V takovém případě je třeba vybrat ponožky, které tělesnou vlhkost absorbují a udrží ji co nejdále od pokožky.

Které ponožky jsou ideální k obuvi NH500?

Tato obuv je lehce prodyšná, ale ne dostatečně na to, aby odvedla veškerou vlhkost. Zvolte proto nízké nebo polovysoké ponožky NH500: Obsahují bavlnu, která absorbuje vlhkost, froté materiál na spodní straně pak udrží vlhkost dál od pokožky. Zároveň jsou dostatečně vysoké, aby chránily kotník před okrajem obuvi. Tato kombinace je tak ideální prevencí tvorby puchýřů.

Záruka

Na naše turistické boty poskytujeme dvouletou záruku.
Naším cílem je nabízet výrobky s dlouhou životností, na které se na svých túrách budete moci vždy spolehnout. Největší radost nám totiž udělá, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství.

Hmotnost

39: 0,712 kg
40: 0,712 kg
41: 0,712 kg
42: 0,712 kg
43: 0,712 kg
44: 0,712 kg
45: 0,712 kg
46: 0,712 kg

Zobrazit více Zobrazit méně

SLOŽENÍ/RADY

Složení
Podešev:
70.00% styren-butadienová pryž, 30.00% EVA (etylenvinylacetát)
Svršek:
20.00% polyester, 80.00% hovězí kůže
Podšívka:
100.00% recyklovaný polyester
Rady k údržbě Čistěte navlhčeným hadříkem.
Doporučení pro praní
Perte v ruce
Perte v ruce
Rady pro skladování Uchovávejte na větraném, suchém a tmavém místě.
Omezení v používání Obuv není vhodná na horskou turistiku ani na chůzi po asfaltu.

NAŠE ZÁVAZKY

Testování výrobku Všechny naše výrobky vznikají ve Francii, v podhůří Mont Blancu, kde sídlí náš vývojový tým Quechua. Výrobky poté testujeme v terénu s ostatními milovníky turistiku, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné. testování probíhá např. v lesíku Forêt de Fontainebleau nebo v Bretani... Snažíme se obuv otestovat v co možná nejrozmanitějším prostředí, za opravdu každého počasí. Při testování získáváme cenné názory, díky kterým můžeme naše produkty dále zlepšovat.
Záruka 2 roky

VAŠE HODNOCENÍ

HODNOCENÍ NAŠICH TÝMŮ

OTÁZKY & ODPOVĚDI