Zimní cyklistické kalhoty se šlemi RC100

899 Kč

8644131

Kalhoty pro začínající cyklisty až na 2h (50 km) vyjížďky v chladném počasí.

Zvláštní pozornost jsme věnovali pasu a spodní části nohavic, aby kalhoty skvěle držely na těle, ale nikde netlačily.

Barva:

Černá / Zářivě limetková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Výstelka z tvarované pěny Medium Density. Síla: 13 mm. Hustota: 100 kg/m3.

HŘEJIVOST

Materiál: 85 % recyklovaný polyester, 15 % elastan. 240 g/m2.

ODVOD POTU

Pohodlný a prodyšný materiál.

Technické informace

Nová výstelka „Medium Density“

Pro co nejpohodlnější sezení na sedle jsme tyto kraťasy vybavili měkkou výstelkou „Medium Density“. Potažená je prodyšný, a hebkým materiálem. Výztuha je z měkkého materiálu o hustotě 100 kg/m3 a je silná 13 mm. Perforovaný materiál zaručuje lepší odvod potu. Tato výstelka zaručuje pohodlné sezení na vyjížďkách dlouhých max. 2 hodiny.

Tvar

Tvar výztuh z pevnější pěny jsme navrhli na základě testování zón největšího tlaku, modistky výstelku následně tvarovaly na figurínách a nakonec prošla sérií testů při skutečném použití na sedle. Na tomto testu se podíleli cyklisté a jeho cílem bylo zjistit, v jakém místě je sedlo nejvíce zatěžováno. Právě do těchto míst jsme pak umístili výztuhy z pevnější pěny. Díky svorce v přední části se výstelka skvěle přizpůsobí tělu.

Výztuhy

Výztuhy se nacházejí v místě sedací kosti a perinea. Mezi stehny je výztuha ušita z tenkého materiálu, aby při jízdě na kole nezpůsobovala podráždění pokožky. Pružnost výztuhy zajišťují žlábky zajišťující její lepší ohyb.

Doporučená údržba

Perte v pračce na 30 °C v programu na syntetické materiály. Před praním výrobek otočte naruby. Nepoužívejte aviváž. Sušte na teplém a větraném místě. Nesušte v sušičce. Nečistěte chemicky. Nepoužívejte bělidla. Nepokládejte na topení.

Testování výrobků

Náš vývojový tým, jehož základna se nachází v objektu BTWIN VILLAGE ve francouzském městě Lille, se neustále snaží zlepšovat pohodlí našich zákazníků při cyklistice. Naším cílem je nabízet výrobky, které budou 100% odpovídat potřebám zákazníků a cyklistiku jim maximálně zpříjemní. Výrobky testujeme v terénu, protože věříme, že pouze praktické testy nám umožní neustále naše výrobky zdokonalovat.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 85% Polyester , 15% Elastan Podložka 100% Polyuretan Podložka - Vnější látka 80.45% Polyamid , 19.55% Elastan Vrchní část – hlavní materiál 100% Polyester

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi