Uzavřené šlachovky 500 pro koně a poníky černé 2 ks

379 Kč
8404928

Odolné, univerzální a maximálně pohodlné uzavřené šlachovky, které ochrání končetiny koně při práci i na vyjížďkách.

Univerzální uzavřené šlachovky, které se přizpůsobí tělesné konstituci koně a ochrání jeho končetiny, aniž by narušovaly jeho pohodlí. Vhodné na všechny jezdecké disciplíny.

Otázky a odpovědi

Barva:

Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

OCHRANA PROTI NÁRAZŮM

Vylepšená odolná skořepina, 6mm pěna obklopující celý obvod končetiny.

POHODLÍ

Skořepina a vnitřní pěna obklopují celý obvod končetiny. Pohodlí zaručeno!

SNADNÉ POUŽITÍ

Dva široké pásky na suchý zip pro snazší nasazování a utažení.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Univerzální šlachovky pro práci na volno, na lonži, ze země i v sedle.

Snadná údržba

Stačí opláchnout, lehce přejet kartáčem či houbičkou a jsou jako nové.

Technické informace

Ochrana končetin koně

I když nás koně často ohromují svým majestátním vzrůstem, neznamená to, že nemají křehká místa! Zvláště jejich šlachy a spěnkové klouby musejí být dobře chráněny. Při trénincích, na vyjížďkách i na závodech proto dbejte na ochranu končetin svého koně pomocí bandáží nebo vhodných chráničů. Kdykoli může dojít k odření nebo kopnutí jedné končetiny do druhé, což může vést k nepříjemnému poranění. Šlachovky 500 se snadno nasazují a poskytují optimální ochranu.

Komplementární se strouhavkami 500 JUMP

Pro optimální ochranu končetin svého koně můžete zkombinovat uzavřené šlachovky 500 se strouhavkami 500 JUMP. Jsou vyrobeny ze stejných materiálů a poskytují stejnou záruku ochrany, pohodlí a tělesné přizpůsobivosti. Spojení obojího je navíc vyžadováno předpisy pro závodní parkurové skákání. Pak už vám zbývá jen projet trasu bez chyby!

Pohodlí koně

Jednou z našich priorit při vývoji těchto šlachovek bylo, aby se váš kůň při práci i na vyjížďkách cítil pohodlně. Proto jsme je navrhli tak, aby se dokonale přizpůsobily stavbě těla každého koně. Díky vylepšené vnější skořepině odlité z odolného pružného plastu a vnitřní pěně o síle 6 mm obklopují šlachovky 500 celý obvod končetiny koně. Brání odření a chrání spěnkový kloub a šlachy před nárazy, aniž by koni bránily ve volném pohybu.

Vhodné na všechny disciplíny

Tyto šlachovky se snadno nasazují díky nastavitelným páskům na suchý zip a mají univerzální využití. Hodí se na práci ze země i na volno, na jízdárenskou práci, parkurové skákání i na vyjížďky. Poskytují ochranu, aniž by koni překážely v pohybu nebo mu bránily ohýbat klouby. Chraňte svého koně při skákání i při vyjížďce do lesa!

Pro každou stavbu těla

Každý kůň je jiný: uzavřené šlachovky 500 jsme proto navrhli tak, aby se přizpůsobily téměř každému a vy jste mohli svému koni dopřát dobře padnoucí, účinné a pohodlné ochranné vybavení. Šlachovky se utahují pomocí suchých zipů a uvnitř mají syntetickou pěnu, díky níž na končetinu netlačí, ale přesto ji pevně obepínají. Vnější skořepinu jsme testovali na mnoha koních, aby se optimálně přizpůsobila i tomu vašemu!

Snadná údržba

Funkční a univerzální uzavřené šlachovky 500 mají ještě jednu výhodu – snadno se udržují. Projeli jste se v blátě? Nejprve nechte šlachovky uschnout a potom je očistěte kartáčem. Zejména pečlivě vyčistěte vnitřní část, která je v kontaktu s končetinami vašeho koně. Pokud je potřeba, ještě je otřete navlhčenou houbičkou. Můžete je také celé opláchnout vodou. A šlachovky budou znovu připravené k použití!

Výška šlachovek

M = CS: 25 cm.
L = FS: 28 cm.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Pěna 100% Pěnový nitrilbutadienový kaučuk Ochranná pokrývka 100% Termoplastický polyuretan Materiál na zádech 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Po použití nechte uschnout a uložte na suchém a větraném místě.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - velmi šetrný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Uzavřené šlachovky 500 pro koně a poníky černé 2 ks
Uzavřené šlachovky 500 pro koně a poníky černé 2 ks

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi