Univerzální lepicí adaptér na upevnění smartphonu na držáky typu GARMIN®

149 Kč

Lepicí adaptér představuje praktické minimalistické řešení upevnění smartphonu na kolo.

Adaptér k nalepení na obal smartphonu. Je kompatibilní se všemi držáky typu Garmin®. Využívá exkluzivní inovativní systém zajištění, který bezpečně drží smartphone v držáku.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Kompatibilita

Kompatibilní se všemi standardními držáky typu Garmin®.

Odolnost

Adhezní pěna 3M™ VHB™ zaručuje velmi pevné přilepení.

Technické informace

Jak používat tento výrobek?

Tento adaptér se lepí na obal smartphonu. Vzhledem k jeho velikosti doporučujeme pořídit si zvláštní obal, který budete využívat pro jízdu na kole, abyste nemuseli adaptér lepit na obal, který používáte běžně. Abyste předešli riziku krádeže telefonu, zvolte takový obal, který pokrývá větší část telefonu.

Exkluzivní systém upevnění

Vyvinuli jsme systém upevnění obalu do standardních držáků typu Garmin®. Pro vyjmutí smartphonu musíte zvednout páčku na pero a následně jej pootočit. Tento systém zabraňuje ztrátě telefonu. Pro upevnění můžete využít držák, který je součástí balení, nebo použít jiný držák tohoto typu.

Obsah balení

Výrobek se skládá z těchto částí: - Adaptér k nalepení na obal smartphonu. - Držák typu Garmin, který se montuje (ideálně) na představec, nebo na řídítka kola. - Gumičky pro snadné a rychlé upevnění, nebo stahovací pásky pro pevnější upevnění. - Protiskluzovou pryžovou podložku, která se vkládá pod smartphone, aby se v držáku nehýbal.

Doporučení k montáži

Aby se adaptér na telefon dobře přilepil, musí být povrch obalu před lepením suchý, čistý (odmaštěný) a hladký. Po nalepení adaptér silně přitlačte. Dbejte na to, abyste jej nalepili rovně, před lepením si ověřte správnou polohu adaptéru na obalu. Páčka může směřovat nahoru i dolů. Před nalepením ověřte funkčnost upevnění do držáku v obou pozicích.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Tělo 100% Polykarbonát

Pokyny pro uživatele

Není kompatibilní s držákem Van Rysel, kód: 8487178.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi