Turistický batoh MH 500 30 l

1 399 Kč

8786738

Velmi pohodlný batoh se zádovým dílem z prodyšné síťoviny na pravidelnou horskou turistiku.

Batoh nabízíme ve dvou velikostech: pro osoby do 170 cm výšky (vel. S) a pro osoby vyšší než 170 cm (vel. L). Na láhve v bočních kapsách pohodlně dosáhnete, aniž byste si museli batoh sundávat.

Barva:

Vavřínová / Černošedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ PŘI NOŠENÍ

Tvarovaný bederní pás, nastavitelné polstrované popruhy, poutka na palce.

ODVĚTRÁVÁNÍ

Dobře odvětrávaná záda díky napnuté síťovině (AirCooling).

KAPACITA

30 l. Rozměry: 63 cm × 30 cm × hloubka 23 cm.

Kapsy a přihrádky

9 kapes, z toho 2 na láhev, kapsa na hydrovak, 2 velké kapsy na pásu.

Ochrana obsahu

Vodoodpudivá látka se zátěrem, pláštěnka je v kapse na dně batohu.

SNADNÉ OTEVÍRÁNÍ / ZAVÍRÁNÍ

Boční otevírání na zip pro snadný přístup do hlavní kapsy batohu.

NÍZKÁ HMOTNOST

30 l. Pouze 1 200 g ve vel. S, 1 300 g ve vel. L.

ODOLNOST

Záruka 10 let

Technické informace

Záruka 10 let

Na odolnost vůči tření u výrobku klademe velký důraz, chceme, aby jeho životnost byla co nejdelší. Oddělení výzkumu a vývoje těžké konfekce, partner značky Quechua pro výzkum a kontrolu kvality výrobků, provádí testy (materiálu, pevnosti švů i hotového výrobku), které simulují stárnutí batohu. Výsledky testů potvrzují životnost batohu až 10 let od data zakoupení uvedeného na účtence.

Nevyhazujme, opravujme!

Naše výrobky vám dělají společnost při pobytu na horách.
Postupem času stárnou a některé části se opotřebují, rozbijí nebo se mohou ztratit.
Aby byla oprava batohu snazší, najdete v naší nabídce náhradní přezky a také náhradní hrudní pás. Nevyhazujme, opravujme!

Jaký je rozdíl mezi novou a starší verzí batohu MH 500?

Nový model má kompletně přepracovaná záda, aby bylo nošení pohodlnější: konstrukce s napnutou síťovinou vytváří více prostoru mezi vašimi zády a zády batohu, díky tomu se záda nebudou tolik potit. Síťovina je nově také z příjemnějšího, hebčího materiálu. Model je navíc dostupný ve dvou velikostech, aby padl jak drobnějším, tak urostlejším postavám.
2 kapsy na bocích jsou prostorné a z pružného materiálu, k láhvím v bočních kapsách je snadný přístup.

Proč 2 velikosti?

Během několika testování v terénu, kterých se účastnili muži i ženy různých tělesných proporcí, jsme si všimli, že u batohů s objemem 20 a 40 l byl pocit pohodlí úzce spojen s výškou zad batohu: osoba menší postavy byla spokojenější s batohem, jehož záda byla menší, osoby s mohutnějšími postavami pak byly spokojenější s batohy, které měly záda delší. Abychom tedy vyšli vstříc oběma skupinám, rozhodli jsme se batoh vyrábět ve 2 velikostech.

Doplňování tekutin

Kapsa na hydrovak pojme hydrovak o objemu 1, 2 nebo 3 l. Čím větší hydrovak ale použijete, tím méně místa pak bude v hlavní kapse batohu na ostatní věci.
Boční kapsy jsou určené na láhve s max. objemem 1 l.

Proč jsou naše pláštěnky oranžové?

Oranžovou barvu jsme vybrali naschvál. Je důležité, abyste byli v horách vidět třeba i v mlze. A oranžová barva je dobře vidět i z vrtulníku. Stejně dobře pak budete vidět i na silnici, pokud budete mít pláštěnku na batohu při jízdě na kole.

Příruční zavazadlo

Maximální rozměry příručního zavazadla do letadla jsou 55 × 35 × 25 cm (pozor, tyto rozměry se mohou u různých společností lišit).
Tento batoh můžete použít jako příruční zavazadlo, pokud příliš nenaplníte horní klopu.

Jak batoh naplnit?

Na dno uložte věci na spaní, těžší věci dejte k zádům. Hydrovak zasuňte do kapsy na hydrovak.
Svou nepromokavou bundu a/nebo fleecovou mikinu mějte vždy navrchu.
Do kapes dejte krém na opalování, karty, čepici a sluneční brýle. Cereální tyčinky nebo telefon uložte do kapes na pásu, aby byly po ruce.
Nezapomeňte, že ke dni batohu můžete pomocí popruhů přidělat také menší stan.

Jak batoh upravit?

1. Povolte všechny popruhy (ramenní, bederní, přitahovací). 2. Nasaďte si batoh na záda.
3. Tento batoh je malý, bederní pás zapněte v pase. 4. Utáhněte ramenní popruhy. 5. Nakonec podle potřeby dotáhněte přitahovací popruhy.

Jak se o batoh starat a čistit jej?

Batoh doporučujeme čistit ručně. Použijte vlažnou vodu a mýdlo, příp. kartáč. Při čistění se zaměřte hlavně na části, které jsou v kontaktu s pokožkou a vsakuje se do nich pot (popruhy, záda, bederní pás).
Takto si materiál udrží své funkční vlastnosti, zejména vodoodpudivost.
Po čištění batoh opláchněte vlažnou vodou a nechte jej uschnout na suchém stinném místě (vyhněte se přímému slunci a sušení na radiátoru). Skladujte na suchém místě.

Ekologická výroba

Protože víme, že je třeba se chovat zodpovědně, abychom naši přírodu ochránili. Quechua podniká kroky na snížení dopadu výroby produktů na životní prostředí.
Tento výrobek ještě není vyroben ekologicky šetrným způsobem, ale každý den pracujeme na tom, aby ekologicky vyráběných výrobků bylo stále více. Chceme, aby byly ekologicky vyrobené, opravitelné a odolné. To jsou hlavní vlastnosti, které od nových výrobků chceme.

Vývoj výrobků: naše know-how

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (návrháři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů. Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na turistiku, které budou maximálně funkční.

Kde se batohy MH 500 vyrábí?

Prototypy vznikají v našem mezinárodním centru na úbočí hory Mont Blanc ve Francii. Výroba poté probíhá u našich dodavatelů v Číně a Vietnamu. Ti mají pro výrobu batohů veškeré potřebné know-how a my s nimi úzce spolupracujeme.
A je to právě vztah s našimi obchodními partnery založený na vzájemné důvěře, který umožňuje výrobu funkčních výrobků vysoké kvality.

Pracovní podmínky u našich dodavatelů

Požadujeme, aby dodavatelé dodržovali náš kodex chování. Dodavatelé často sídlí v rozvojových zemích, kde naše zakázky pomáhají vytvářet pracovní místa. Prostřednictvím auditů a vlastních týmů na pracovišti dohlížíme na to, aby měli zaměstnanci pracovní prostředí založené na respektu, osobním rozvoji a ochraně životního prostředí.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 88% Polyester , 12% Polyuretan Vložka 90% Polyester , 10% Polyuretan Kapsa 85% Polyamid , 15% Elastan Materiál na zádech 100% Polyester Všitý díl 85% Polyester , 15% Polyuretan Popruh 100% Polyester

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém místě.

Pokyny pro uživatele

V dešti použijte pláštěnku na batoh (součást batohu).

TESTY

Naše laboratoř Decathlon Sportslab v Lille se také výrazně podílí na inovaci a vývoji výrobků Quechua.
Zkoumá 4 hlavní témata, každé z nich má svůj prostor a své vlastní technologické postupy.
Morfologie (zejména 3D analýza).
Kinantropologie (věda o pohybu člověka).
Teplotní komfort (4 klimatické komory).
Studium chování a senzorických vjemů.
+ několik specifických testů pro každý výrobek.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány v horách, tedy v podmínkách, které na túrách můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Turistický batoh MH 500 30 l
Turistický batoh MH 500 30 l
Turistický batoh MH 500 30 l
Turistický batoh MH 500 30 l

VIDEO

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi