ECODesign
Media 0
Media 1
Media 2
Media 3

Turistické vysoké ponožky Hike 520 2 páry

499 Kč
249,50 Kč/ks
8647184

Ekologicky vyrobené vysoké turistické ponožky ze dvou vrstev materiálu, které snižují tření v botě.

Ponožky byly speciálně navrženy tak, aby významně snižovaly tření uvnitř boty a tak předcházely vzniku puchýřů. Zároveň jsou prodyšné. Budete se v nich cítit maximálně pohodlně.

Otázky a odpovědi

Barva:

Ocelově šedá / Chladně cedrová

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Dvojitý materiál omezuje tření i přehřívání.

ODVOD POTU

Syntetická vlákna s hydrofobní úpravou, která chodidla udrží v suchu!

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky anatomickému provedení (pravá/levá) a pružnému materiálu nohu dobře obepnou

ODOLNOST

Velmi odolná syntetická vlákna.

ECODESIGN

Díky barvení vlákna již při jeho vzniku snižujeme dopad na životní prostředí.

Technické informace

Sada dvou párů ponožek

Tento model se prodává po dvou párech o stejné barvě.

Náš závazek ke snížení spotřeby vody

Barvení látek je náročné na spotřebu vody a použitou vodu zároveň nelze nijak dál využít. Abychom snížili dopad výrobku na životní prostředí, rozhodli jsme se pro hromadné barvení a integraci barevných pigmentů již při výrobě vláken.

Omezení vzniku puchýřů

Kromě dvou vrstev materiálu je na patě a špičce použit funkční materiál se speciálním potahem (PTFE), který omezuje tření a tím také snižuje riziko vzniku puchýřů. Ani ponožky vás však nemohou před puchýři ochránit na 100 %. Puchýře jsou většinou důsledkem tření pokožky o ponožku, vnitřek obuvi nebo o cizí předmět v obuvi. Důležitou roli hraje i vlhkost, protože snižuje odolnost pokožky.

Správná velikost ponožek

Nabízíme 3 různé výšky ponožek na turistiku. „Nízké“ ponožky mírně přesahují svršek obuvi, ale nesahají nad kotníky. „Polovysoké“ ponožky chrání kotníky a končí nad nimi. Obě výšky ponožek jsou určeny do nízké obuvi. „Vysoké“ ponožky jsou vhodné do vysoké turistické obuvi, protože končí těsně pod lýtkem.

Správný výběr velikosti ponožek na turistiku

Naše ponožky se vyrábí ve 4 velikostech 35/38, 39/42, 43/46, 47/50. Všechny ponožky obsahují elastan, díky kterému se ponožky snadno přizpůsobí noze a dobře drží. Nikdo z nás nemá chodidlo přesně odpovídající standardizovaným velikostem. Než vyrazíte na túru, ponožky si určitě vyzkoušejte.

Záruka

Na naše turistické ponožky poskytujeme dvouletou záruku. Naším cílem je nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které by se pro vás staly spolehlivým společníkem na výletech do přírody. Nic nám totiž neudělá větší radost než to, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 62% Polyamid , 34% Polypropylen , 4% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Všechny modely našich ponožek prošly následujícími laboratorními i praktickými testy: test odolnosti vůči UV záření, oděru a seprání, test zrychleného stárnutí, test obsahu toxických látek. Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii. Výrobky poté testujeme v nejrůznějším terénu i počasí s ostatními milovníky turistiky, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

VIDEO

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi