Turistické vysoké ponožky Hike 500 2 páry

449 Kč
224,50 Kč/ks

8616558

Ekologicky vyrobené, prodyšné a odolné ponožky na turistiku.

Tyto ponožky byly navrženy tak, aby se omezilo nepříjemné tření v botách a také aby jejich výroba byla šetrnější k naší planetě. Nezbytný doplněk pokud se chcete při chůzi cítit opravdu pohodlně.

Barva:

Tmavě modrá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

POHODLÍ

Vlákna zamezující tření. Froté výztuhy pro větší pohodlí.

ODVOD POTU

Vlákna s hydrofobní úpravou. Vzdušný úplet na nártu udržuje nohy v suchu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Díky anatomickému provedení (pravá/levá) a pružnému materiálu nohu dobře obepnou

ODOLNOST

Polyamidová příze složená z několika vláken se vyznačuje vysokou odolností.

Technické informace

Sada dvou párů ponožek

Tento model se prodává po dvou párech o stejné barvě.

Náš závazek ke snížení spotřeby vody

Barvení látek je náročné na spotřebu vody a použitou vodu zároveň nelze nijak dál využít. Abychom snížili dopad výrobku na životní prostředí, rozhodli jsme se pro hromadné barvení a integraci barevných pigmentů již při výrobě vláken.

Omezení vzniku puchýřů

Na patě a špičce je použit funkční materiál se speciálním potahem (PTFE), který omezuje tření a tím snižuje riziko vzniku puchýřů. Ani ponožky vás však nemohou před puchýři ochránit na 100 %. Puchýře jsou většinou důsledkem tření pokožky o ponožku, vnitřek obuvi nebo o cizí předmět v obuvi. Důležitou roli hraje i vlhkost, protože snižuje odolnost pokožky.

Správná velikost ponožek

Nabízíme 3 různé výšky ponožek na turistiku. „Nízké“ ponožky mírně přesahují svršek obuvi, ale nesahají nad kotníky. „Polovysoké“ ponožky chrání kotníky a končí nad nimi. Obě výšky ponožek jsou určeny do nízké obuvi. „Vysoké“ ponožky jsou vhodné do vysoké turistické obuvi, protože končí těsně pod lýtkem.

Správný výběr velikosti ponožek na turistiku

Naše ponožky se vyrábí ve 4 velikostech 35/38, 39/42, 43/46, 47/50. Všechny ponožky obsahují elastan, díky kterému se snadno přizpůsobí noze a dobře drží. Nikdo z nás nemá chodidlo přesně odpovídající standardizovaným velikostem. Než vyrazíte na túru, ponožky si určitě vyzkoušejte.

Záruka

Na naše turistické ponožky poskytujeme dvouletou záruku. Naším cílem je nabízet vám výrobky s dlouhou životností, které by se pro vás staly spolehlivým společníkem na výletech do přírody. Nic nám totiž neudělá větší radost než to, když se naše výrobky stanou součástí některého z vašich nezapomenutelných dobrodružství!

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 95% Polyamid , 5% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Uchovávejte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Všechny modely našich ponožek prošly následujícími laboratorními i praktickými testy: test odolnosti vůči UV záření, oděru a seprání, test zrychleného stárnutí, test obsahu toxických látek. Náš tým vyvíjí a navrhuje výrobky Quechua na úpatí hory Mont Blanc ve Francii. Výrobky poté testujeme v nejrůznějším terénu i počasí s ostatními milovníky turistiky, abychom si ověřili, že jsou dostatečně odolné a pohodlné.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 40 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi