Turistické polovysoké ponožky SH500 U-Warm modré 2 páry

349 Kč −42%
199 Kč
*Od 11. 1. 2023 až do vyčerpání zásob 99,50 Kč/ks
8346510

Hřejivé ponožky na pravidelnou turistiku ve studeném zimním počasí. Užijte si zasněžené krajiny s našimi nejteplejšími ponožkami.

Ultra hřejivé ponožky udrží nohy v teple. Celá oblast chodidla pouze z vlny merino. Prodyšný díl na nártu usnadňuje odvod vlhkosti a urychluje schnutí.

Otázky a odpovědi

Barva:

Tmavě šedá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Celkový podíl vlny 50 %. Celé chodidlo je ze 100 % z vlny merino.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Hustá polyamidová vlákna zvyšují odolnost výrobku.

POHODLÍ

Pata a špička z froté pro větší pohodlí a ochranu.

Technické informace

Jak se správně obout na zimní turistiku?

Abyste byli na zimu řádně připraveni, doporučujeme dodržovat následující zásady: Hřejivost:nezapomínejte na hřejivé ponožky (ideálně s příměsí vlny), prodyšnost: ponožky vybírejte dle náročnosti túry a dbejte na to, aby byly ponožky prodyšné a nehromadila se v nich vlhkost, výška: výšku ponožky přizpůsobte výšce obuvi, přičemž pokud chcete nohám zajistit lepší ochranu, upřednostněte vyšší ponožky.

Sada dvou párů ponožek

Tento model se prodává po dvou párech stejné barvy.

Správný výběr velikosti ponožek na turistiku

Ponožky obsahují elastan, díky kterému se dobře přizpůsobí vaší noze a dobře drží. Každý člověk má nohy jinak dlouhé, jinak široké i jinak vysoké. Doporučujeme vám proto si ponožky před koupí vyzkoušet na prodejně a před první dlouhou túrou je řádně otestovat v praxi.

Záruka

Na tento výrobek se vztahuje dvouletá záruka od data prodeje uvedeného na účtence. Poškozený výrobek v záruční lhůtě zdarma vyměníme za nový. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku, s výjimkou vad vzniklých běžným opotřebením nebo způsobených nestandardním zacházením.

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací: http://developpement-durable.decathlon.com/

Hmotnost

35/38 : 0.142 kg
39/42 : 0.16 kg
43/46 : 0.17 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 50% Vlna , 31% Akryl , 17% Polyamid , 2% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením výrobku se vždy ujistěte, že je zcela suchý.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testovány v terénu reprezentativním vzorkem uživatelů. Také jsou podrobovány laboratorním testům. Dvojí testování výrobků do posledních detailů je náročné, ale zároveň je to jediný způsob, který nám umožňuje navrhovat a vyrábět stále lepší, hezčí a funkčnější výrobky značky QUECHUA. Nezapomínáme ani na recenze a připomínky od vás, našich zákazníků. Při navrhování nových výrobků bereme v potaz i je.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Turistické polovysoké ponožky SH500 U-Warm modré 2 páry

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi