Turistické polovysoké ponožky SH 500 Ultra-Warm 2 páry

349 Kč
174,50 Kč/ks

8641371

Hřejivé ponožky na pravidelnou turistiku ve studeném zimním počasí. Funkční hřejivé ponožky ideální do zasněžené krajiny.

Ultra hřejivé ponožky jsou maximálně pohodlné a díky chodidlu vypletenému vlnou merino budou vaše nohy vždy v teple. Vnější strana je z akrylu, který je odolnější vůči oděru.

Barva:

Tmavě lilková

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

HŘEJIVOST

Vnitřní strana chodidla z vlny merino.

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Hustá polyamidová vlákna na vnější straně zvyšují odolnost výrobku.

POHODLÍ

Pata a špička 100% z froté pro větší pohodlí a ochranu.

ANATOMICKÁ PŘIZPŮSOBIVOST

Asymetrické provedení (levá a pravá ponožka se liší) lépe sedí.

NIŽŠÍ PODRÁŽDĚNÍ POKOŽKY

Zvolený úplet pomáhá redukovat vznik puchýřů.

Technické informace

Jak se správně obout na zimní turistiku?

Abyste byli na zimu řádně připraveni, doporučujeme dodržovat následující zásady: Hřejivost:nezapomínejte na hřejivé ponožky (ideálně s příměsí vlny). Prodyšnost: ponožky vybírejte dle náročnosti túry a dbejte na to, aby byly ponožky prodyšné a nehromadila se v nich vlhkost. Výška: výšku ponožky přizpůsobte výšce obuvi, přičemž pokud chcete nohám zajistit lepší ochranu, upřednostněte vyšší ponožky.

Sada dvou párů ponožek

Tento model se prodává po dvou párech stejné barvy.

Správný výběr velikosti ponožek na turistiku

Ponožky obsahují elastan, díky kterému se dobře přizpůsobí vaší noze a dobře drží. Každý člověk má nohy jinak dlouhé, jinak široké i jinak vysoké. Doporučujeme vám proto si ponožky před koupí vyzkoušet na prodejně a před první dlouhou túrou je řádně otestovat v praxi.

Záruka

Na tento výrobek se vztahuje dvouletá záruka od data prodeje uvedeného na účtence. Poškozený výrobek v záruční lhůtě zdarma vyměníme za nový. Záruka se vztahuje na všechny vady výrobku, s výjimkou vad vzniklých běžným opotřebením nebo způsobených nestandardním zacházením.

Známka šetrnosti k životnímu prostředí

Dopad výrobku na životní prostředí je stanoven pomocí nejrůznějších ukazatelů a zohledňuje celý jeho životní cyklus. Po vyhodnocení je výrobku přiřazena známka na stupnici ABCDE, která vám umožňuje porovnat ekologickou šetrnost výrobků (triček, kalhot, batohů atd). Decathlon se dobrovolně zapojuje do této iniciativy a tím přispívá k ochraně životního prostředí. Více informací: https://blog.decathlon.cz/ekologie/.

Hmotnost

35/38 : 0.142 kg
39/42 : 0.16 kg
43/46 : 0.17 kg
47/50 : 0.17 kg

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Ponožky 46% Polyamid , 29% Vlna , 22% Akryl , 3% Elastan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Před uložením výrobku se vždy ujistěte, že je zcela suchý.

TESTY

Všechny naše výrobky jsou testovány v terénu reprezentativním vzorkem uživatelů. Také jsou podrobovány laboratorním testům. Dvojí testování výrobků do posledních detailů je náročné, ale zároveň je to jediný způsob, který nám umožňuje navrhovat a vyrábět stále lepší, hezčí a funkčnější výrobky značky Quechua. Nezapomínáme ani na recenze a připomínky od vás, našich zákazníků. Při navrhování nových výrobků bereme v potaz i je.

Pokyny k údržbě

Perte v pračce - max. 30 °C - běžný postup

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi