Turistická svítilna BL 40

179 Kč

8596785

Svítilna BL 40 pohodlně osvítí prostor pro jednu osobu. Vhodná k osvětlení vnějších prostor nebo interiéru stanu. Ideální na kempování i bivakování.

Co bylo při vývoji naším cílem? Nabídnout vám malou odolnou svítilnu, kterou bude možné používat i v dešti. V batohu zabere minimum místa. Ideální pro děti!

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

VÝKON

40 lumenů. Osvětlení dostačující pro jednu osobu.

VÝDRŽ

Výdrž 50 h na plný výkon (40 lumenů).

SNADNÉ POUŽITÍ

Jedno tlačítko, jeden režim svícení. Pásek pro zavěšení.

VODĚODOLNOST

Svítilna třídy IPX4: odolá dešti.

Skladnost

Svítilna je vysoká 4 cm a dlouhá 7 cm.

HMOTNOST

Nízká hmotnost: 145 g.

Technické informace

Napájení

3 × LR6 AA.

Doporučené použití

Svítilnu je možné používat v několika polohách: - položenou na plocho, - připnout svítilnu pomocí pásku k nějakému jinému předmětu. Lze ji připevnit na větev, na háček stanu (háček stačí prostrčit otvorem v očku) nebo položit na stůl. Díky svému tvaru a velikosti se snadno vejde do ruky. Praktické osvětlení na kratší cesty.

Pohodlné osvětlení

Svítilna poskytne příjemné osvětlení během večera i noci. Ideální na: stolování, čtení nebo rovnání věcí. Světlo není regulováno a jeho intenzita klesá s tím, jak se baterie postupně vybíjí.

Ecodesign

Při vývoji nové svítilny BL 40 jsme si stanovili za cíl, že bude 100% recyklovatelná. - Bílá část a pouzdro na baterie jsou z jednoho materiálu, aby byla recyklace snazší. - Žádné pevné spoje (jednotlivé díly lze snadno oddělit).
- Kaučuk TPE 100% recyklovatelný. Díky tomu se nám podařilo snížit množství emisí CO₂ při výrobě o 6 %. To není dostačující, a proto pracujeme na tom, aby byl tento výrobek vyroben s Ecodesign přístupem.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Base 100% Styren ethylen butadien styren Čočky 100% Polypropylen Baterie 100% Baterie - Alkalická elektrický obvod 100% PCBA

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte pokud možno na suchém a čistém místě. Před dlouhodobým uskladněním vyjměte baterie.

TESTY

Vývojové centrum značky Quechua se nachází ve francouzském městě Passy na úbočí masivu Mont Blanc.
Díky této jedinečné poloze se zde mohou členové našich vývojových týmů (návrháři, produktoví manažeři, inženýři...) setkávat přímo s milovníky outdoorových sportů.
Je to skvělý způsob, jak s využitím veškerého našeho know-how navrhovat výrobky na kempink, které budou maximálně funkční.

Schváleno

Aby výrobky Quechua odpovídaly vašim požadavkům, jsou testovány přímo v terénu, tedy v podmínkách, které v kempech můžete potkat i vy.
Naše týmy a skupina uživatelů (našich partnerů, ambasadorů a zákazníků) je zkoušeli po celou dobu jejich vývoje až do zahájení prodeje.

Obrázky

Turistická svítilna BL 40
Turistická svítilna BL 40

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi