Turistická dobíjecí čelovka Bivouac 500 USB 100 lumenů

499 Kč

8559672

Ultra skladná čelovka ideální na bivakování nebo do chaty na pohyb ve tmě.

Malá čelovka Bivouac 500 USB váží pouhých 45 g a vejde se vám do kapsy. Lze ji dobít přes USB, nikdy vás nenechá po tmě.

Barva:

Bílá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SVÍTIVOST

Světlo s dosvitem 25 m (100 lm) vhodné k chůzi či osvětlení při bivakování.

VÝDRŽ

11 h v úsporném režimu, 4 h v silném + 30 min rezerva. Lze dobíjet microUSB.

UNIVERZÁLNÍ VYUŽITÍ

Tři režimy: červené světlo, úsporný, silné bílé světlo.Stmívací režim (diming).

ODOLNOST

Odolá odstřikující vodě (IPX4).

SNADNÉ POUŽITÍ

Jedinečné tlačítko usnadňuje manipulaci v rukavicích. Možnost zamknutí.

MOŽNOST DOBÍJENÍ

Doba nabíjení cca 2 h.

HMOTNOST

45 g.

Technické informace

Rozměry (Š × V × H)

51 × 28 × 26 mm (bez pásku).

Režimy osvětlení

Čelovka BIVOUAC 500 USB nabízí tři režimy vhodné do každé situace:
– červené světlo: diskrétní, na pohyb v noci po chatě nebo zachování nočního vidění, – úsporný režim: 20 lm, ideální na čtení map a bivakování, – režim silného světla: 100 lm na pohyb po tábořišti; – stmívací režim (diming): umožňuje (při držení tlačítka) přesně nastavit sílu světla od 10 do 100 lm. Když dochází kapacita baterie, čelovka se sama přepne do úsporného režimu, rezerva pak vystačí na 30min svícení intenzitou 20 lm.

Typ baterie

Li-Ionová baterie s kapacitou 750 mAh. Dobíjení: microUSB (součást balení), kompatibilní s powerbankami a solárními panely FORCLAZ.

Světelný kužel

Široký kužel světla čelovky BIVOUAC 500 USB umožňuje světlo rovnoměrně rozložit dopředu i po stranách.

Technologie osvětlení

Konstantní svícení LED: intenzita svícení neklesá, přestože se baterie postupně vybíjí. Výdrž svícení je vypočítána dle normy FL1.
V každém módu odpovídá maximální době, po kterou je schopná čelovka fungovat ve zvoleném režimu alespoň na 10 % jeho plné intenzity. Plná intenzita se měří po dobu 30 sekund až 1 minuty po rozsvícení při zcela nabitých bateriích.

Maximální dosvit

Maximální dosvit (silný režim) 25 m. Dosvit je vypočítáván dle normy FL1: Odpovídá maximální vzdálenosti, kterou čelovka osvítí alespoň na 0,25 lux (lokální měření). Tato hodnota svítivosti odpovídá svitu měsíce za těch nejlepších možných podmínek.

Konstrukce

Jednodílná konstrukce poskytuje výrobku skladnost. Tlačítko je snadno dostupné na horní straně. Ovládání čelovky BIVOUAC 500 USB lze zamknout (dlouhým stisknutím tlačítka když je čelovka vypnutá), tak se nemůže stát, že by se vám nedopatřením rozsvítila např. v batohu.

Pásek

15 mm široký pásek lze sundat a vyprat. Složení: 70 % polyester a 30 % přírodní pryž pro maximální pohodlí.
Symetrické seřizovací přezky usnadňují utahování. Čelovka BIVOUAC 500 USB se přizpůsobí každému tvaru hlavy, je vhodná pro děti i dospělé i na nošení přes přilbu.

Uspořádání

Čelovka FORCLAZ BIVOUAC 500 USB se prodává v textilním pouzdře společně s USB kabelem. Díky tomu, že se neprodává v obalu, který by se stejně jen vyhodil, je dopad výrobku na životní prostředí menší.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní část 50% Baterie lithiová , 30% PCBA, 10% Polyester , 10% Polykarbonát Obal 80% Polyester , 10% Polypropylen , 10% Polyoxymethylen

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Při dlouhodobém skladování myslete na to, že je baterii třeba plně dobít alespoň jednou za 6 měsíců. Skladujte na suchém a tmavém místě.

TESTY

Výrobky DECATHLON jsou testovány skupinou uživatelů v reálných podmínkách, do kterých jsou výrobky určeny. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Testy umožňují produktovým manažerům, inženýrům i celému týmu FORCLAZ vyvíjet a navrhovat technicky dokonalé a vysoce funkční výrobky, se kterými budou naši zákazníci spokojeni.

Schváleno

Skupina nadšených turistů z řad vás, našich zákazníků. Více informací o značce a výrobcích Forclaz včetně praktických tipů najdete na www.forclaz-trek.com (v angličtině a francouzštině).

Obrázky

Turistická dobíjecí čelovka Bivouac 500 USB 100 lumenů
Turistická dobíjecí čelovka Bivouac 500 USB 100 lumenů
Turistická dobíjecí čelovka Bivouac 500 USB 100 lumenů

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi