Toulec na trailový běh černý

379 Kč

8563468

Toulec je určen na nošení trailových holí na 5l trailové vestě a na modrém 15l batohu na ultra trail Evadict.

Hledáte jednoduché a rychlé řešení na přenos trailových holí? Pouzdro usnadňuje snadné zasunutí i vyndání trailových holí.

Barva:

Černá

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

SNADNÝ PŘENOS

Díky pohodlné pěně hole při běhu necítíte.

SNADNÉ POUŽITÍ

Díky inovativnímu systému posunutí hole snadno vysunete i zasunete zpět.

NÍZKÁ HMOTNOST

Bezstarostný běh: pouzdro s hmotností jen 75 g.

STABILITA

Utažení na šňůrku zabezpečuje hole.

ODOLNOST

Toulec je ušit z odolného materiálu.

Technické informace

Jak umístit toulec?

Toulec upevňuje na 5l vestu nebo 15l batoh úhlopříčně, a to na pravé, či levé rameno, jak si budete přát.
1. Protáhněte pásek na pouzdru háčkem na pravém, či levém rameni. 2. Umístěte pouzdro úhlopříčně. 3. Na konci šňůrky se nachází magnet, protáhněte jej otvorem v syntetickém dílu, na kterém je napsáno Quiver. 4. Otvorem protáhněte také brzdičku. 5. Umístěte hole do pouzdra a nasaďte si vestu či batoh.

Uložených holí si ani nevšimnete

Díky řádně utažené šňůrce se při běhu hole v pouzdru nehýbají. Jakmile tedy máte vestu s holemi na zádech, řádně šňůrku řádně dotáhněte.
Jednou rukou tahejte za šňůrku a druhou co nejsilněji zmáčkněte brzdičku. Konec šňůrky pak připevněte magnetem, aby vám nepřekážel.

Pro snadné vysunutí holí při běhu

Pod stoupáním si hole snadno vyndáte. Díky této technice vám to zabere pár vteřin. Chyťte šňůrku a odepněte magnet, povolte šňůrku zatažením za brzdičku, chyťte pouzdro a přetáhněte jej přes rameno, vyndejte hole a pusťte pouzdro, které se zas vrátí na záda.

Rychlé uložení holí

Díky inovativnímu systému si pouzdro snadno přitáhnete, abyste do něj zasunuli hole.
Jakmile máte hole složené a držíte je v jedné ruce, druhou rukou chyťte pouzdro a přitáhněte jej. Vložte do něj hole, pouzdro pusťte, vrátí se na záda. Pomocí brzdičky utáhněte šňůrku a její konec připněte magnetem.

Pouzdro, které běžcům zjednoduší život

Vyvinuli jsme inovativní a snadný systém, který vám při běhu šetří čas. Umožňuje přetažení pouzdra dopředu, kde z něj můžete vyndat hole, či je do něj uložit.
Produktový manažer Kalenji vysvětluje: „Při vývoji jsme se řídili heslem: v jednoduchosti je síla. Cílem je vysunout či zasunout hole, aniž byste se museli zastavit.“

Kompatibilní s 5l vestou a 15l batohem a trojdílnými holemi.

5l vesta a modrý 15l batoh Evadict mají úchyty na upevnění pouzdra. Veškeré příslušenství máte ve vestě a trojdílné hole nosíte v toulci na vestě. Vesta i toulec jsou praktickým příslušenstvím, které zvyšuje pohodlí při běhu. I s plnou vestou a toulcem s holemi si užijete pohodlný běh.

Proč pouzdro používat na dlouhé trailové běhy?

Produktový manažer Evadict a ultra běžec, vysvětluje praktičnost inovativního systému: „Když běžíte se dvěma trojdílnými holemi, je náročné je poslepu umístit zpět do pouzdra, když jste již unavení. Takže když si můžete pouzdro přitáhnout a vidět na něj při vkládání holí, je to velký rozdíl.“

Vývoj pouzdra

Za tímto nápadem se skrývá čtveřice produktových manažerů, inženýrů, vývojářů a modelářů a designér. Hrdě vám představují výrobek, který po dva roky vyvíjeli, aby vám usnadnili trailový běh.

Odolné materiály vůči oděru i vlhkosti

Odolný a pohodlný toulec je určen na rychlé tréninky i trailové běhy. Díky pěnovému polstrování je velmi pohodlný. Materiál je odolný vůči oděru a má dlouhou životnost. Hole snadno vložíte kulatým tepelně tvarovaným otvorem do pevného pouzdra. Ve spodní části se nacházejí otvory na odvod vody.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 70% Polyester , 30% Polyuretan Pěnová část 100% Pěnový polyetylen

Pokyny pro uživatele

Kompatibilní s 5l trailovou vestou a s modrým 15l batohem na ultra trail.

TESTY

Výrobky Decathlon testuje skupina uživatelů v reálných podmínkách, do nichž jsou určeny. Testy jsou prováděny pod dohledem odborníků. Všechny tyto testy umožňují produktovým manažerům, inženýrům a vývojovým týmům specializovaným na trail vytvářet a navrhovat výrobky, se kterými budou naši zákazníci maximálně spokojeni.

Schváleno

Výrobek byl testován trailovými běžci při trénincích i při trailových závodech.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Obrázky

Toulec na trailový běh černý
Toulec na trailový běh černý
Toulec na trailový běh černý
Toulec na trailový běh černý
Toulec na trailový běh černý
Toulec na trailový běh černý

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi