Tenisový výplet Wilson Revolve BK 1,25 mm 12 m

279 Kč
23,25 Kč/M

8813207

Výplet pro zkušené hráče, kterým výplet praskne po odehrání méně než 10 hodin a hledají výplet na razantní odpaly a pohodlnou hru.

Výplet Revolve značky Wilson nabízí výjimečný výkon a zároveň pohodlí a vyšší spin. Z tripolymeru s přísadou pro nízké tření.

Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

ODOLNOST VŮČI ODŘENÍ

Dobrá odolnost díky struně o průměru 1,25 mm.

VÝKON

Díky tripolymerovému složení s přísadou pro nízké tření.

KONTROLA TRAJEKTORIE

Tripolymerové složení také zlepšuje kontrolu trajektorie.

Odolné napětí výpletu

Vynikající výdrž výpletu a udržení napětí až 3 měsíce používání.

Technické informace

Jaké napětí?

Střední napětí (18–23 kg) nabízí větší pohodlí, účinnost a razanci. Snižuje se však kontrola a přesnost odpalů. Vysoké napětí (> 23 kg) nabízí více kontroly a přesnosti. Avšak pozor na zánět šlach. Navíc bude těžší míčku udělit rotaci a odpal bude méně razantní.

Monofilament?

Pro výplety monofilament Decathlon doporučuje napětí 19 až 22 kg. Výplety monofilament nedoporučujeme pro děti mladší 15 let (aby se předešlo zranění). Tento výplet je určen hráčům, kteří mění výplet už po 10 hodinách hry, neboť rychle ztrácí napětí.

Multifilament?

Pro výplety multifilament Decathlon doporučuje napětí max. 25 kg! Tento výplet se doporučuje osobám náchylným na svalové poranění, mladým hráčům a hráčům, kteří nepotřebují měnit výplet tak často. Výplety multifilament si velmi dobře uchovávají napětí.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým teplotním změnám. Nenechávejte svoji raketu v kufru auta. Teplota v autě může velmi výrazně růst i klesat!

Pokyny pro uživatele

Monofilament není vhodný pro hráče mladší 15 let!

Hodnocení zákazníků

Načítání