Tenisová raketa Pure Strike 100 bílo-červená

4 299 Kč

Tenisová raketa pro zkušené hráče na razantní údery.

Raketa Babolat Pure Strike 100 je perfektní kompromis kontroly a razance. Využívá technologií Pure Strike, která zlepšuje kontrolu i přesnost, a výplet o ploše 645 cm² zlepšuje razanci.

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Přesnost

Control Frame Technology zaručuje maximální kontrolu.

Stabilita

Vyšší švihová hmotnost rakety zaručuje vyšší stabilitu při kontaktu s míčem.

Razance

Plocha výpletu 645 cm² a technologie FSI Power zaručují razanci.

Omezení vibrací

Technologie C² PURE FEEL při kontaktu s míčem snižuje vibrace.

Technické informace

Hmotnost (bez výpletu)

Hmotnost 300 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

69 RA. Tato hodnota popisuje tuhost rakety, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 290. Švihová hmotnost (anglicky swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost udělovat míči energii odpalu (tj. razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň je méně razantní. Má výrazný vliv na hmotnost, vyvážení a délku rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Průřez rakety

Průřez (v mm): 21/23/21

Technologie Control Frame

Vyvinutá tak, aby poskytovala maximální kontrolu. Tato technologie kombinuje stabilitu rámu čtvercových sekcí s dynamikou standardní elipsy.

Technologie C² Pure Feel

Nejnovější verze technologie Pure Feel vyvinuté ve spolupráci se SMAC: antivibračním systémem, který poskytuje jedinečné nezkreslené pocity při každém odpalu.

Technologie FSI Power

Technologie FSI Power s optimalizovaným sweetspotem a širším výpletem zajišťuje skvělou razanci rakety.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Obrázky

Tenisová raketa Pure Strike 100 bílo-červená

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání