Tenisová raketa Head MX Spark Elite modrá

1 399 Kč
8815558

Lehká tenisová raketa pro začínající hráče a hráčky.

Lehká raketa MX Spark Elite je velmi snadno ovladatelná. Široký výplet dodává odpalům větší razanci. Je ideální pro začátečníky.

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

Ovladatelnost

Snadno ovladatelná raketa díky nízké hmotnosti 265 g.

TOLERANCE

Výplet 660 cm² nabízí optimální velikost sweetspotu.

VÝKON

Vyvážení 33,5cm a plocha výpletu 660 cm² raketě dodávají potřebnou razanci.

Technické informace

Technologie Metallix

Speciálně navržená krystalická slitina kovů s velikostí zrn 1000krát menší než u běžných kovů vytváří pevnější materiál.
Výsledkem je tak lehčí a zároveň odolnější a razantnější raketa!

Hmotnost (bez výpletu)

Hmotnost 265 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení

33,5 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

Plocha výpletu

660 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Výplet

Výpletový vzor: 16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Profil

22 mm.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání