Tenisová raketa Babolat Pure Aero Lite 270 g černo-žlutá

3 899 Kč

Dobře ovladatelná tenisová raketa pro zkušené hráče na údery rotací.

Raketa Pure Aero Lite (270 g) je velmi lehká a je tedy ještě lépe ovladatelná. Aerodynamický rám a technologie FSI Spin usnadňují udělování rotace. Připraveni hrát jako Rafa?

Velikost: průvodce velikostí
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Ovladatelnost

Hmotnost 270 g a nízká švihová hmotnost pro lepší ovladatelnost.

Technické údery

FSI Spin Technology a rám Aeromodular zefektivňují rotace.

Razance

Kulatá hlava s plochou výpletu 645 cm² a výpletový vzor 16x19 podporují razanci.

Omezení vibrací

Materiál Cortex Pure Feel poskytuje tlumení dopadu.

Technické informace

Hmotnost (bez výpletu)

Hmotnost 270 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

33 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

71 RA. Tato hodnota popisuje tuhost rakety, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 275. Švihová hmotnost (anglicky swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost udělovat míči energii odpalu (tj. razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň je méně razantní. Má výrazný vliv na hmotnost, vyvážení a délku rakety.

Výplet

Výpletový vzor: 16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Profil (mm)

Aerodynamický rám. Profil: 23 mm / 26 mm / 23 mm.

Technologie FSI Spin

Otevřený výpletový vzorec a podlouhlé průchodky Spin umístěné na úrovni 6. a 12. hodiny poskytují raketě katapultový efekt, který usnadňuje udělování rotací.

Technologie Aeromodular

Aerodynamický rám s bumperem a průchodkami, které díky svému tvaru zvyšují rychlost hlavy a usnadňují tak udělování rotací.

Carbon Ply Stabilizer

Nová generace vysoce výkonného karbonového vlákna, která každému úderu poskytuje skvělou stabilitu.

Cortex Pure Feel

Vylepšené tlumení vibrací díky novému materiálu, který poskytuje neuvěřitelný přenos energie a skvělý kontakt s míčem.

Koncepce a technologie výrobku

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Nevystavujte prudkým změnám teplot.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání