Tenisová raketa Babolat Pure Aero 300 g šedo-žlutá

6 499 Kč

8813176

Tenisová raketa pro zkušené hráče na hru plnou rotací.

Babolat Pure Aero: The Spin Machine: Nová raketa Babolat Pure Aero umožňuje lepší rotace, razantnější odpaly a je stabilnější. Potěší zejména vyznavače liftovaných úderů.

Barva:

Tmavě šedá / Zářivě žlutá / Černá

Velikost:

průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

TECHNICKÉ ÚDERY

Rám Aeromodular 3 a novinka FSI Spin pro efektivnější udílení rotací.

VÝKON

Hmotnost, kulatá hlava (645 cm²) a vysoká tvrdost zvětšují razanci při odpalu.

STABILITA

Vysoká švihová hmotnost raketě poskytuje dobrou stabilitu při dopadu míčku.

Omezení vibrací

Technologie NF²-TECH a SWX Purefeel pro větší pohodlí při dopadu míčku.

Technické informace

Hmotnost (bez výpletu)

Hmotnost 300 g. Hmotnost se měří v gramech. Stejně jako vyvážení a délka má i hmotnost vliv na setrvačnost rakety, a tím i její ovladatelnost, stabilitu a schopnost přenášet energii úderu do míče (neboli razanci). Čím je raketa těžší, tím lépe přenáší energii do míče, ale bude také hůře ovladatelná. Naopak čím je lehčí, tím je ovladatelnější, ale rovněž hůře přenáší energii.

Vyvážení (bez výpletu)

32 cm. Vyvážení popisuje vzdálenost těžiště od spodní hrany rukojeti rakety. Měří se v cm. Čím je tato hodnota vyšší (vyvážení do hlavy), tím je raketa razantnější a stabilnější při dopadu, ale zároveň i hůře ovladatelná. Naopak čím je tato hodnota nižší (vyvážení do ruky), tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň méně razantní a stabilní při dopadu.

Plocha výpletu

645 cm². Plocha výpletu odpovídá ploše hlavy rakety v cm². Má dopad na toleranci chyb a razanci rakety. Čím je plocha výpletu vyšší, tím je raketa razantnější a tolerantnější, ale poskytuje horší pocit kontroly míče. Naopak čím je plocha výpletu menší, tím raketa poskytuje lepší pocit kontroly míče, ale je méně razantní a tolerantní.

Tuhost

71 RA. Tato hodnota popisuje tuhost rakety, tzn. odpor proti deformaci při dopadu míče. Čím je raketa tužší (tj. hodnota RA vyšší), tím méně se při dopadu deformuje. Dochází tak k minimálním ztrátám energie při dopadu, která se pak díky výpletu přenáší do míče. Proto se často uvádí, že tužší rakety bývají razantnější.

Švihová hmotnost (bez výpletu)

SW = 290. Švihová hmotnost (anglicky swingweight) popisuje zejména ovladatelnost rakety a její schopnost udělovat míči energii odpalu (tj. razanci). Čím je švihová hmotnost vyšší, tím je raketa razantnější, ale zároveň se hůře ovládá. Naopak čím je švihová hmotnost nižší, tím je raketa ovladatelnější, ale zároveň je méně razantní. Má výrazný vliv na hmotnost, vyvážení a délku rakety.

Výplet

16 × 19. Výpletový vzorec popisuje počet podélných (svislých) strun × počet příčných (vodorovných) strun. Čím více strun ve výpletu je, tím je vzorec „uzavřenější“ a naopak. Čím je výpletový vzorec uzavřenější, tím lepší poskytuje pocit kontroly, ale zároveň nižší razanci nebo schopnost udělovat rotace. A naopak čím je otevřenější, tím lepší poskytuje razanci a schopnost udělovat rotace, ale zároveň nižší pocit kontroly míče.

Délka

68,5 cm. Jedná se o délku rakety od spodní hrany rukojeti až po vršek hlavy. Měří se v cm. Čím je raketa delší, tím vyšší razanci poskytuje, ale hůře se ovládá. Naopak čím kratší, tím ovladatelnější je, ale poskytuje nižší pocit razance.

Průřez rakety

Průřez (v mm): 23/26/23

FSI Spin

Technologie FSI Spin pro efektivnější udílení rotací. Otevřený výpletový vzor pro maximální spin. WOOFER SYSTEM prodlužuje dobu kontaktu míčku s výpletem, což přispívá k většímu pohodlí a kontrole nad odpalem. Podlouhlé průchodky byly přepracovány a umístěny na 6. a 12. hodině, aby měly struny větší katapultovací efekt a míčkům se snadněji dávala rotace.

Aeromodular 3

Rám AEROMODULAR 3 je eliptický a aerodynamický a s integrovanými průchodkami pro rychlejší pohyb vzduchem a snadnější odpaly s rotací.

SWX Pure Feel

Nová technologie, která zvýrazňuje vlastnosti technologie SMAC, revolučního antivibračního systému v grafitu. Systém je součástí rakety a umožňuje zlepšuje odezvu při dopadu míče.

NF²-TECH

Strategicky umístěné plátěné vložky v rámu zajišťují optimální tlumení nárazů a optimální hratelnost. ​

Koncepce a technologie výrobku

Schváleno

Carlos Alcaraz, Félix Augier-Aliassime, Leylah Fernandez

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání