Sportovní taška Academic 55 l

749 Kč

8789004

Sportovní taška Academic s pevným a nepromokavým dnem a praktickými kapsami vhodná na přenos sportovního vybavení.

Chcete pohodlnou tašku na zápasy a tréninky? Taška byla navržena tak, aby zajistila rychlé schnutí bot po zápase. Vyjímatelná podlážka poslouží jako podložka, na které se můžete převléci.

Barva:

Černá / Světle šedá

Velikost:

průvodce velikostí
55 LITRŮ
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

KAPACITA

Objem je 55 litrů. Rozměry tašky jsou: 61 × 32,5 × 29 cm.

Kapsy a přihrádky

Praktické členění do 6 přihrádek (z toho 4 hlavní kapsy).

ODVĚTRÁVÁNÍ

Prodyšná kapsa na boty zajišťuje jejich rychlé schnutí.

OMEZENÍ VZNIKU ZÁPACHU

Kapsa na boty s technologií Fresh FFL® HeiQ absorbuje zápach.

ODOLNOST

Materiál je odolný vůči zatížení a oděru. Testováno v laboratoři.

Technické informace

Kapsa na boty, která zamezuje zápachu: technologie HeiQ Fresh FFL®

Jelikož jsou naše sportovní vybavení a obuv po hře často vlhké a špinavé, sportovní tašky zapáchají. Společně s naším partnerem, švýcarskou společností HeiQ, jsme našli řešení, jak tento zápach omezit. Využili jsme k tomu jejich technologii Fresh FFL®. Spojením této technologie a našeho systému větrání jsme vytvořili dlouhotrvající a účinné řešení pro zamezení zápachu v sportovní tašce, a to pomocí absorpce pachových molekul (těkavých organických sloučenin). Tato speciální úprava je použita na kapsu na boty.

Pohodlné převlékání

Pěnová podlážka poslouží jako podložka, na které se můžete převléci, izoluje od chladné podlahy a ochrání před nečistotami nebo vlhkostí. Je vyjímatelná. Pěnový popruh neklouže z ramena díky přilnavým páskům.

Proč právě řada batohů a tašek Academic?

Řadu Academic jsme vyvinuli pro všechny hráče, kteří chtějí sportovní vybavení převážet ve stylové sportovní tašce. Tašky jsme vybavili nepromokavým dnem se snadnou údržbou, nevadí jim tak vlhké ani špinavé podlahy fotbalových šaten.

Rozměry a hmotnost

Rozměry tašky jsou: 61 × 32,5 × 29 cm. Hmotnost tašky je 994 gramů.

Ecodesign: barvení Dope dyed (52 % textilního materiálu)

Při barvení látek dochází k velké spotřebě vody, chemických látek i energie. Proto využíváme technologie Dope dyed, při níž jsou barevné pigmenty formou prášku přidávány do vlákna při jeho výrobě (a ne barvením v barvících lázních, jak tomu bylo doposud). Tím snižujeme spotřebu vody i vypouštění odpadních vod, vedlejšího produktu barvení.

Vývoj sportovní tašky Academic 55 l

Sportovní taška Academic byla vyvinuta pro maximální pohodlí pokročilých sportovců. Vyhovuje jejich požadavkům na přenos vybavení a lze využít i v šatně. Taška je vybavena protiskluzovým systémem na ramenním popruhu. Na vyjímatelné podložce se můžete převlékat, budete pak mít nohy v suchu a v čistotě. Praktická prodyšná kapsa zajišťuje vyschnutí bot.

Laboratorní testy

Taška prošla řadou testů, při níž se během celého výrobního procesu kontrolovala její schopnost držet tvar, odolnost vůči oděru, stálost barev, vodoodpudivost a odolnost při nošení.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Hlavní materiál 100% Polyester Vložka 100% Polyester Brzda 100% Polyuretan

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Skladujte na suchém a tmavém místě.Doporučujeme tašku omývat pouze vlhkým hadříkem a čistou vodou, aby se zachovaly všechny její vlastnosti (vodoodpudivost, omezení zápachu).

TESTY

Kipsta a Decathlon kladou velký důraz na dlouhou životnost svých výrobků. Proto každý výrobek prochází řadou testů v terénu a taktéž laboratorními testy, abychom se mohli zaručit za jeho dlouhou životnost. Mezi tyto testy patří tzv. Jerk test, tedy test odolnosti při zatížení (opakované namáhání až při 10 000 cyklech), test odolnosti v tahu materiálu a test spojů.

Schváleno

Co je certifikační tým Kipsta?Certifikační tým Kipsta je tým složený z testovacích inženýrů, kvalifikovaných a uznávaných pro: provádění specifických protokolů a testů souvisejících s používáním produktů. Nábor kvalifikovaných testujících, kteří mají dostačující schopnosti pro zhodnocení funkčnosti těchto výrobků. Objektivní analýzu výsledků prostřednictvím statistických nástrojů.

Pokyny k údržbě

Perte v ruce

Nebělte bělicími prostředky

Nesušte v bubnové sušičce

Nežehlete

Nečistěte chemicky

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi