Taneční cvičky s dělenou podešví

379 Kč
8551427

Textilní pohodlné cvičky pro tanečníky moderního tance.

Hledáte cvičky na moderní tanec? Podpatek a stélka poskytují stabilitu a pohodlí. Pružný materiál dobře přiléhá na chodidlo.

Otázky a odpovědi
Barva: Černá
Velikost: průvodce velikostí

Klíčové vlastnosti

PRUŽNOST

Podešev a pružný materiál svršku umožňuje přirozený ohyb chodidla.

PRUŽNOST

Přiléhavý a pružný materiál dobře přiléhá na chodidlo.

Technické informace

Cvičky na moderní tanec

Tyto cvičky s dělenou podešví jsou ideální pro středně pokročilé uživatele. Dělená podešev podporuje flexibilitu a přirozený ohyb chodidla. Pružný a měkký materiál se přizpůsobí tvaru chodidla a zvýrazní křivky nártu.

Jak oddělit boty od ostatního oblečení?

Ve oddělení tance prodejen Decathlon najdete praktickou a elegantní tašku pro přenos věci na hodiny tance. Tato prostorná taška vám umožní uložit vaše taneční vybavení přehledným způsobem.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Svršek 71% Bavlna, 23% Polyamid , 6% Elastan Podešev 50% Ethylenvinylacetát , 50% Hovězí kůže - štípaná Podšívka 100% Vepřová kůže - štípaná

Schváleno

Výrobek testovali rekreační i profesionální tanečníci. Nosili jej při tanečních hodinách a pak s námi sdíleli pozitivní i negativní názory. Díky nim jsme zjistili, v čem můžeme cvičky ještě vylepšit. Názor uživatelů je pro nás velmi důležitý, protože chceme vyhovět požadavkům našich zákazníků. Produktová manažerka Caroline navíc u každého nového výrobku provádí testy všech velikostí, aby vám výrobek co nejlépe seděl.

Pokyny k údržbě

Neperte

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi