Tágo na pool Club 700 dvoudílné, rozdělené v 1/2

1 499 Kč
8389069

Kulečníkové tágo určené zkušeným hráčům poolu, kteří by svou hru rádi dostali na novou úroveň.

Hledáte tágo na pravidelné hraní, s nímž se posunete na vyšší herní úroveň? Tágo Club 700 vybavené lněnou omotávku a rychlozávitem vás bude provázet na cestě mezi nejzkušenější hráče!

Otázky a odpovědi
Online objednávka
Dostupné
Rezervace na prodejně - bezplatné vyzvednutí od 1 hodiny

Klíčové vlastnosti

PŘESNOST

Pro větší přesnost: špice z javorového dřeva a lepená kůže o průměru 13 mm.

PROTISKLUZOVÉ VLASTNOSTI

Lepší přilnavost díky spodku z tvrdého dřeva a omotávce.

SNADNÝ PŘENOS

Lze přenášet rozdělené na dvě části díky ocelovému závitu v polovině délky.

SNADNÁ MONTÁŽ / DEMONTÁŽ

Díky rychlozávitu je složení tága velmi rychlé.

Technické informace

Hmotnost a rozměry

Toto snookerové tágo měří 57 palců a váží 19 uncí.
Převedeno do metrického systému to odpovídá 145 cm a 540 g.

Něco málo z historie a zeměpisu

Javorové dřevo se vyznačuje pevností, takže dobře pohlcuje náraz koule, a navíc nemá na povrchu žilkování typické pro jiná dřeva. To znamená, že při míření nic nerozptyluje váš zrak! I v minulosti se poolová tága vyráběla z javorového dřeva. Navíc javor je v Severní Americe poměrně rozšířený strom. Javorové dřevo tak bylo pro tága na americký pool jasnou volbou.

Snadný přenos, výborné herní vlastnosti a odolná patice, to vše nabízí toto tágo Club 500.

Pro snazší přenos lze tágo v polovině délky rozšroubovat na dvě části. Ocelový závit poskytuje kvalitní utažení, takže při hře téměř nemáte pocit, že hrajete s děleným tágem. Navíc díky standardnímu závitu můžete tágo sešroubovat a rozšroubovat během pár okamžiků. Patice tága (část, kterou se tágo opírá o zem) je opatřena gumovou záslepkou. Díky tomu při čekání mezi šťouchy nehrozí poškození tága ani poškrábání podlahy!

Malý tip od našeho kulečníkového týmu:

V kulečníku jde především o přesnost...a tím pádem i o postavení hráče. Nespěchejte a zaujměte polohu, při níž jste současně stabilní i uvolnění. Stoly na pool jsou menší než stoly na snooker. Nezapomeňte se tedy čas od času narovnat a přehlédnout hru v celku. Snažte se vždy zaujmout polohu, která je vám pohodlná a současně vám zaručuje dobrou stabilitu.

Věděli jste, že o kůži na tágu je potřeba se starat?

Na úplné špičce tága se nachází díl zvaný kůže.
Touto částí tágo šťouchá do koule, takže podléhá opotřebení a je třeba ji pravidelně měnit. Pokud jste kůži právě vyměnili nebo máte nové tágo, je třeba novou kůži tzv. „zajet“. Kůži zdrsněte smirkovým papírem, tím dojde k odstranění laku, změkčení kůže a zaoblení rohů. Cílem je dosáhnout rovnoměrného povrchu pro předvídatelný kontakt tága s koulemi.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Shaft 100% Dřevo Špička tága 100% Dřevo Grip 100% Polyethylen Bumper 100% Kroužek 100% Akrylonitril butadien styren Špička 100% Kůže

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Toto tágo je vyrobeno ze dřeva: aby nedošlo k jeho deformaci, doporučujeme jej skladovat ve vodorovné poloze na místě chráněném před slunečním světlem, vlhkostí a změnami teplot.

Schváleno

Corentin, Manon, Denis a Bérangère, členové týmu Geologic a šampioni ve francouzském kulečníku.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi