Tablety spiruliny Bio na 3týdenní kúru 84 × 0,5 g

219 Kč
5 214,29 Kč/KG

Tablety jsou určeny na třítýdenní kůru při náročných trénincích.

Rozhodněte se pro bílkovinovou kúru. Díky spirulině v tabletách máte kvalitní doplněk stravy na dosah ruky při intenzivních trénincích.

Otázky a odpovědi
Doručení domů
Dostupné
Bezplatné vyzvednutí za 1 hodinu na prodejně
Naše služby:
  • Výměna a vrácení do 90 dnů zdarma
  • Vyzvednutí na prodejně vždy zdarma
  • Doprava zdarma od 2500 Kč (standardní zásilky)

Klíčové vlastnosti

Obsah bílkovin

Naše spirulina obsahuje 60 % proteinů.

Snadné použití

Díky tabletám si snadno dopřejete spirulinovou kúru.

Složení

Přírodní a bio spirulina je vysoce kvalitní.

Technické informace

Představujeme vám spirulinu v tabletách!

Znáte spirulinu? Jedná se o řasu bohatou na bílkoviny, která také obsahuje vitamíny, minerály a stopové prvky. Ideální při intenzivních trénincích a závodech. Abyste si nemuseli přidávat spirulinu v prášku do jídla, nabízíme vám tyto tablety. Snadno se konzumují, skladují i převážejí.

Jak probíhá spirulinová kúra?

Díky antioxidační činidlům a vysokému obsahu vitamínů je spirulina ideální doplněk stravy při intenzivních trénincích. Co znamená spirulinová kúra? V balení najdete 84 tablet spiruliny: Při jídle konzumujte 2 tablety denně první týden, 4 tablety druhý a 6 tablet třetí týden.

Bio výrobek a kvalitní spirulina

Spirulina je řasa: která filtruje vodu a přijímá z ní živiny, které vy pak získáte v rámci kúry. Abychom zajistili špičkovou kvalitu, byli jsme pro spirulinu až v Indii. Co znamení kvalitní spirulina? To je bio spirulina, bez obsahu těžkých kovů a s 60% obsahem proteinů!

Hrdě vám představujeme...

biologický a účinný doplněk na trénink! Po celý rok náš výzkumný vám analyzoval každou šarži, abychom vám zajistili tu nejkvalitnější spirulinu. Navíc byla testována dvacítkou triatlonistů a trailových běžců, kteří byli nadšeni jejími účinky!

Rady a tipy vývojového týmu

Výhodou tohoto výrobku je, že kúru začínáme s 1 g denně a zakončujeme se 3 g. Tělo si tak postupně zvyká na spirulinu. Spirulinu je třeba začít konzumovat v moment, kdy se trénink začíná zintenzivňovat. Pokud tě čekají závody např. v dubnu, začni s kúrou po Novém roce. Spirulinu jsem vyzkoušel a byl jsem nadšen. Skutečně mi pomohla od únavy a bolestí při tréninku.

Rady k používání

Při jídle konzumujte 2 tablety denně první týden, 4 tablety druhý a 6 tablet třetí týden. Během roku můžete v případě potřeby opakovat. Nepřekračujte doporučenou denní dávku (2, 4 či 6 tablet).

Připomínáme, že...

Tento doplněk stravy není léčivem. Výrobek neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. V případě dlouhodobého užívání (více než 2 měsíce) se poraďte s lékařem. Výrobek není vhodný pro těhotné, děti a osoby trpící onemocněním ledvin či jater. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Výživové hodnoty

Nutriční složení: 1 g (= 2 tablety) 2 g (= 4 tablety) - 3 g (= 6 tablet).
Bílkoviny (60 %): 0,6 g - 1,2 g - 1,8 g.

Koncepce a technologie výrobku

Složení

Doplněk stravy ve formě tablet, obsahuje spirulinu. Složení: 100 % sušené spiruliny (Spirulina platensis).

RADY PRO SKLADOVÁNÍ

Spirulina v tabletách. Skladujte na suchém a chladném místě.

TESTY

Výrobky jsou v každé fázi výroby testovány nejen odborníky, ale také spotřebiteli, aby zcela odpovídaly jejich potřebám.

Schváleno

Výrobek schválil tým spotřebitelů.

Podobné produkty

Hodnocení zákazníků

Načítání

Otázky a odpovědi